Džersis St Malo Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimai kasdien
    1 valandos 15 minutes
    Gauti kainą

Džersis Saint Malo kelto maršrutas jungia Sentheljēra, Džersio sostinėje Normandijos salos į Saint Malo, miesto Bretanėje į šiaurės vakarų Prancūzijoje. Keltas maršrutas valdo Condor Ferries. Yra iki 2 perėjos per dieną ir kirtimo laikas yra maždaug 1 valandą ir 20 minučių. Šis maršrutas priima pėdų keleivius ir transporto priemones.


Mažos Džersis St Malo kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Džersio į St Malo keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Džersio į St Malo. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Džersis į St Malo maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Džersis St Malo keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Džersis St Malo yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Džersis

Kaip ir kitų Normandijos salos, Džersis yra gerokai arčiau Normandijoje - Prancūzija, nei ji yra Anglijoje. Normandijos salos yra oficialiai Britų nors daugeliu atžvilgių jie turi savo suverenitetą.

Džersis sujungia nuostabiu kraštovaizdžiu ir turtingą paveldą su platų lankytinų vietų. Kaip rezultatas, sala buvo populiarus turistų ir turi daugiausia lankytojų iš Prancūzija ir Didžioji Britanija.

paplūdimių Džersis patenkinti visų tipų iš Sankt Brelade įlanką su tai "turistų" skundas Anne uostas, Beauport ir Petit Port, siūlanti daugiau nuošalesnėse ir ramioje vietoje. Apranga kartais šilčiausias vieta Jungtinėje Karalystėje ir siūlo daug už poilsiautojas į tai turtingas mišinys vietinių, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos culture.VAT neegzistuoja Džersyje, todėl Džersyje pirkimas yra neapmokestinama.

Apie St Malo

Tai gražus miestas įkurtas 6 amžiuje Velso vienuolių, senosios sutvirtintų miestų, taip pat žinomas kaip Intra muros širdis, tarsi viduramžių labirintą alsuoja mažas parduotuvių ir restoranų. Kiti lankytini objektai yra senovės citadelė, Katedros Sent Vinsentas, pastatytas 12 amžiuje St Malo Château kuris taip pat turi Musée de l'Histoire, Grand Aquarium, pylimai ir daug daugiau