Apranga Sent Heljeris į Portsmouth Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 6 perėjimų per savaitę
    7 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Džersis Sent Heljeris į Portsmouth keltų jungia Normandijos salos į Angliją ir valdo Condor Ferries. Taip pat lyginti kainas ir kartų Jersey St Helier į Portsmouth, mes taip pat parodyti jums rezultatus Jersey St Helier į Poole, siekiant padėti jums gauti iš Normandijos salos į Angliją už geriausią laiką, už geriausią kainą.

vidutinė kaina rasti mūsų klientams Jersey St Helier į Portsmouth neseniai £ 259

.

Jei šiandien Užsisakykite Džersis Sent Heljeris į Portsmouth keltu su AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Jersey St Helier. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Jersey St Helier į Portsmouth

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Džersis Sent Heljeris Portsmouth maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate viską kaina. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Jersey St Helier į Portsmouth, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Džersis Sent Heljeris į Portsmouth keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Džersis Sent Heljeris į Portsmouth maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Džersis Sent Heljeris į Portsmouth keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

Apie Džersis

Kaip ir kitų Normandijos salos, Džersis yra gerokai arčiau Normandijoje - Prancūzija, nei ji yra Anglijoje. Normandijos salos yra oficialiai Britų nors daugeliu atžvilgių jie turi savo suverenitetą.

Džersis sujungia nuostabiu kraštovaizdžiu ir turtingą paveldą su platų lankytinų vietų. Kaip rezultatas, sala buvo populiarus turistų ir turi daugiausia lankytojų iš Prancūzija ir Didžioji Britanija.

paplūdimių Džersis patenkinti visų tipų iš Sankt Brelade įlanką su tai "turistų" skundas Anne uostas, Beauport ir Petit Port, siūlanti daugiau nuošalesnėse ir ramioje vietoje. Apranga kartais šilčiausias vieta Jungtinėje Karalystėje ir siūlo daug už poilsiautojas į tai turtingas mišinys vietinių, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos culture.VAT neegzistuoja Džersyje, todėl Džersyje pirkimas yra neapmokestinama.


Apie Portsmouth

Portsmouth yra Didžiosios Britanijos tik Island City, įsikūręs ant Portsea sala. Docklands plotas Portsmouth jau seniai svarbu Royal Navy (ir beje, kur gyvena seniausias pasaulyje doką) ir yra veislės mūsų pėsčiųjų ir valčių turai, kuri duos jums pažvelgti į miesto praeitį. The Waterfront yra gavau daug reikia renovuoti, per pastarąjį dešimtmetį. Vienas iš rezultatų yra Spinnaker bokštas, kuris gali būti aiškiai žiūrima kaip įvedate prievadą.


Kaip geriausią kainą už savo Jersey St Helier į Portsmouth keltų

Su AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Džersio Šv Helier į Portsmouth. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Džersis Sent Heljeris į Portsmouth maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas , jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Džersis St Helier į Portsmouth keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Apranga Sent Heljeris į Portsmouth yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .