Keltų Džersis

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

apranga Maršrutai

Užsisakykite keltu į Džersis su AFerry. Jūs galite naudoti Džersis imtis keltai aplink Normandijos salos, taip pat Anglijos ir Prancūzijos. Buities paslaugos Normandijos salos yra prieinami iš Džersio Gernsis ir Sark o keltai atokiau nuo Normandijos salos plaukti į Carteret, Granville, Poole, Portsmouth ir St Malo.

Džersis Keltų maršrutai

Condor Ferries išplaukti iš Poole Džersis paprastai nuo balandžio iki spalio, ir iš Weymouth Džersis ištisus metus, vis reisai vasarą mėnesių. Manche Iles Express, burė iš Carteret Džersis Įvertinus sezono. Granville Džersis iki 3 perėjose per savaitę su buriavimo trukmė 1 val 25 min. Gernsis Džersis iki 3 perėjose per savaitę su buriavimo trukmė 1 val 25 min. Sark Džersis nedažnai perėjose su buriavimo trukmė 1 val 10 min. Vidutinė kaina šią savaitę už automobilį ir du žmonės grįžti £ 100 , vienam asmeniui.

Specialūs pasiūlymai

  • Keltų Džersis
  • Keltų Džersis
  • Keltų Džersis

Apie Džersis

Džersis yra didžiausia iš Normandijos salos devynių mylių iki penkių. Apranga sala yra viena iš Normandijos salos kartu su Gernsis. Kaip ir kitos Normandijos salos, Džersis yra gerokai arčiau Normandijoje Prancūzijoje, nei ji yra Anglijoje. Normandijos salos yra oficialiai Britų nors daugeliu atžvilgių jie turi savo suverenitetą.

Džersis sujungia nuostabiu kraštovaizdžiu ir turtingą paveldą su platų lankytinų vietų. Kaip rezultatas, sala buvo populiarus turistų ir turi daugiausia lankytojų iš Prancūzija ir Didžioji Britanija.

Džersis keltai su Condor Ferries "ir Manche Iles Express" yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Džersis bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Laive su Condor Ferries

Condor Ferries "veikia modernus, gerai įrengtas laivyno, įskaitant tradicinių ir greitai amatų keltais. Visi Condor Ferries laivai turi daug barų ir restoranų srityse asortimentą. Jų greitai amatų jums rasti savitarnos kavinė realizavimo ir užkandžius pasirinkimas. Savo įprastų keltais jūs taip pat rasti susėsti restoranas. Čia taip pat rasite parduotuves laive savo keltus ir galimybę pasirinkti prabanga foteliuose.

Taip pat galite užsakyti jaukūs nameliai ant laivo Commodore Clipper ", kuris plaukioja tarp JK ir Prancūzijoje ir tarp salų maršrutų , Yra du, tris ar keturis lova kabinos laisvų fo jums užsisakyti ir visi pasiūlyti atskiri vonios kambariai.

Laive su Manche Iles Express

Manche Iles Express 2 didelės spartos katamaranai, kad "Marin-Marie Viktoras Hugo. Borto rasite įrenginių, įskaitant baras ir oro stiliaus krėslų.

Atkreipkite dėmesį, kad visos paslaugos su Manche Iles Express yra už pėsčiaisiais keleiviai tik.

Džersis Sent Heljeris uosto įrenginių

terminalas atidarytas nuo 0600 iki 2230. Viešbutyje yra kavinė, baras, suvenyrų parduotuvė, neįgaliųjų tualetą ir kūdikių pervystyti. Yra vieša automobilių stovėjimo aikštelė priešais Elžbieta uosto terminalą, ima 50p valandą. Maksimalus buvimas yra 5 dienų ir mokesčiai taikomi septynias dienas per savaitę, įskaitant "Bank Holidays. Keltai iš St Helier valdo Condor Ferries į Cherbourg, Portsmouth, Gernsis, Džersis, Poole, St Malo ir Weymouth.

Džersis Gorey uosto įrenginių

Gorey yra mažesnis uostas Džersis , įsikūręs 7 km nuo St Helier, rytinėje salos pakrantėje ir pamiršta didinga Mont orgueil pilies. Teritorija aplink uostą turi platų parduotuvių, barų, restoranų ir transporto jungčių su likusia salos dalimi. Keltai iš Gorey valdo Manche Iles Express Carteret ir Dielette Prancūzijoje.

Kelionė į Džersis

Automobiliu

Condor keltai "dokai yra Džersio keltų uosto ir uosto St Helier. Kai kreipėsi į Route De La Liberation žiedinė 2nd išvažiavimą ant "La Route Du Port Elizabetas. . Tada tiesiog sekite ženklus į keltų uosto

Autobusu

numeris 19 autobusu veikia pirmadienis - šeštadienis tik iš Elizabeth terminalo ir trunka 10 minučių pagrindinis autobusų stotis - išlaisvinimo stotis. Bilietus galima įsigyti autobuse.

išlaisvinimo stotis yra tik už Jersey turizmo išlaisvinimo Place, The Esplanade, St Helier.

Nakvynė Džersis

" Jei norite likti šiek tiek ilgiau ar aplink Jersey, apsilankyti mūsų apgyvendinimas puslapį už geriausias kainas ir vienas iš didžiausių atrankas viešbučiai/B & Bs galima rasti internete!

Džersis Keltų uostas Vaizdo

Condor Ferries

apranga Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Condor Ferries

The Elizabeth Terminal, St Helier, Channel Islands

Manche Iles Express

Gorey Pier, JE3 6AH, Jersey, Channel Islands

Manche Iles Express

Gorey Pier, JE3 6AH, Jersey, Channel Islands