Jeju keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Jeju su AFerry. Buities paslaugos Pietų Korėja yra iš Jeju į Yeosu.

Jeju Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Jeju valdo Hanil Express. Kai ieškote keltu į Jeju, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Jeju keltai su Hanil Express yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Jeju bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Jeju keltai
  • Jeju keltai
  • Jeju keltai

Apie Jeju

Pietų Korėjos salą Jeju yra vadinamas "Pietų Korėjoje Havajai", nes jis ugnikalniai ir žalių reljefas. Iš Jeju sala sėdi nuo pietus galo Korėjos pusiasalyje ir buvo sukurta per penkerius masinių ugnikalnių išsiveržimus prieš vieną milijoną metų. Šie išsiveržimai paliko nuostabiu kraštovaizdžiu ir gamtos darinius, kurie lėmė 10% Jeju yra išvardytos kaip UNESCO gamtos paveldo sąrašą.

Jeju yra labai populiarios ir laikomas labai romantišką vietą. Tai labai populiarus kruizai ir attacts medaus mooners iš viso pasaulio! Daugiau apie Korėjos apskritai, skaitykite mūsų Pietų Korėja vadovas.

Keltai į ir iš Jeju

Hanil Express Keltai , Hanil Expresslėktuvų parką sudaro erdvus šiuolaikinių laivų, derinti tradicinius keltų ir kruizinių laivų funkcijų reiškia, kad jie jie teikia įvairias įrenginių.

Laive su "SeaWorld Express" , jūs rasite daug patogumų jus abu asortimentą pramogauti ir pailsėję Jūsų kelionės į priekį. Pabandykite borto žaidimų kambarys, arba dainavimo kambarys pramogoms, arba, jei norite, kad degalų jums patiks bet įmontuotuosius Barai ir restoranai. Dėl galutinio atsipalaidavimo apie savo kelionę, pabandykite masažo kambarį.

Taigi, užsisakyti Jeju keltu paprastai ir saugiai AFerry!

Jeju Port

Jeju uosto terminalo įsikūręs ant šiaurinėje pakrantėje Jeju sala (taip pat parašyti Čeju) ne iš Čedžu. Uosto turi kelis pastatus keleivių ir krovinių. Valtys atvykti ir išvykti kasdien kelių uostų Korėjoje ir Japonijoje. Tvarkaraščiai ir kainos uoste yra paskelbtas korėjiečių, kad tai gera idėja, jei užsisakyti iš anksto su AFerry.

Jeju uosto įrenginiai

Laivai iš uosto Jeju Cary apie 2.401.000 keleiviai kasmet , kuri sudaro apie šešių procentų visų žmonių ateina ir vyksta iš Jeju kiekvienais metais.

Jeju uostas yra didelis ir modernus ir suteikia visas sąlygas, kad galima tikėtis tokio uosto.

Kelionė į Jeju uosto

Jeju uostas yra tik keli kilometrai nuo miesto centro ir Jeju tarptautinis oro uostas. Uosto yra gerai prijungtas keliais į miesto poilsio ir tiesiog kaip ir bet didelio miesto, viešojo transporto paslaugos.

Jeju Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hanil Express

918-31 Geonip-dong, Cheju, Jeju-do, South Korea

SeaWorld Express Ferries

918-31 Geonip-dong, Cheju, Jeju-do, South Korea