Jadrolinija

Jadrolinija
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Jadrolinija keltu į Italiją ir Kroatijoje. Jadrolinija pateksite į gražiausių vietų, saugiai, patogiai ir grafiką siūlo nepamirštamą patirtį. AFerry visada turi pigūs kainas Jadrolinija keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Jadrolinija keltai į Split, Hvar, Ancona, Dubrovnikas, Bari ir daug daugiau, ypač piko vasaros sezoną. Žiūrėkite žemiau naujausias Jadrolinija keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Jadrolinija grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 2 valandoms iki išvykimo.

Maršrutai:
6
Trumpiausias pervažiavimas:
Ancona - Split
9 valandos
Populiariausias maršrutas:

Jadrolinija Maršrutai

  Jadrolinija keltai grafiką iki sezono

  Daugelis Jadrolinija maršrutais, ypač mažesnėms vietose Kroatija yra sezoniniai ir prieinami tik vasaros mėnesiais, priklausomai nuo populiarumo.

  laive Jadrolinija keltų

  Jadrolinija keltai suteikti patogų apgyvendinimą kajutėse arba liukso. Naktys muzikos ir šokių galima buvo laive Marko Polo ", ir Dubrovnikas , be kitų žaidimų ir pramogų įvairovė. Taip pat yra turtingas pasirinkimas puikus maistas paruoštas laive pagal Jadrolinija Head Chef.

  Bagažo

  laive tiek katamaranais ir keltų jums leidžiama imtis lagaminas/krepšys su jumis. Jei keliaujate automobiliu keltu, tada jums gali užtrukti daug bagažo, kaip jūs gali tilpti į jūsų automobilį.


  Ar naudojate Jadrolinija Splitas Ancona keltų maršrutą, Dubrovnikas Baris keltų paslaugos, Ancona Hvaras keltas, arba bet kuri kita Jadrolinija keltas, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.

  video

  Jadrolinija YouTube video