Džilijas Porto Santo Stefano Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 3 perėjimai kasdien
    1 valandos
    Gauti kainą

Džilijas Porto Santo Stefano yra vidaus maršrutas Italijoje ir yra valdoma Toremar.

Užsisakykite žinutę Džilijas Porto Santo Stefano keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Džilijas. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Isola del Giglio Porto Santo Stefano

Jeigu yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Džilijas Porto Santo Stefano maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad gausite mūsų geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Isola del Giglio Porto Santo Stefano, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Džilijas į Porto Santo Stefano keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Isola del Giglio Porto Santo Stefano maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Džilijas į Porto Santo Stefano keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

Kaip geriausią kainą už savo Isola del Giglio Porto Santo Stefano keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Isola del Giglio Porto Santo Stefano , Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Džilijas Porto Santo Stefano maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Isola del Giglio Porto Santo Stefano keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Džilijas Porto Santo Stefano yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Isola del Giglio

Modernus sala susiformavo tikriausiai prieš 4,5 iki 5 milijonų metų, ir buvo apgyvendinta nuo akmens amžiaus. Kartu jos istoriją, sala visada buvo prisimenamas dėl savo mineralinio rūdos: daug stulpelių ir pastatai Romoje buvo pastatytas su Gigliese granito.

Apie Porto Santo Stefano

"Porto Santo Stefano yra uostamiestis miestas Monte Argentario pusiasalio pietinėje Toskanoje, į Italijos vakarinės pakrantės. Porto Santo Stefano yra labai populiarus atostogų paskirties tarptautinių turistų ir italai tiek, siūlanti gyva uostą su barų, kavinių ir nuostabiu panoraminiu vaizdu. Paimkite Atpalaiduojantis pasivaikščiojimas aplink vaizdingą miesto istorinio centro ir atvėsti su gėrimu ar Ledainė vieną iš daugelio barų ir restoranų. Kai esate pailsėję, galite tyrinėti, kuriuo Ispanijos tvirtovė, kuri buvo pastatyta 17 amžiuje kontroliuoti uostą, ar tiesiog pasideginti ant vieno iš daugelio Porto Santo Stefano paplūdimių, visi su nuostabiais vaizdais ir krištolo skaidrumo vandenyse.