Džilijas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Isola del Giglio su AFerry. Buities paslaugos Italijoje galima gauti iš Isola del Giglio Porto Santo Stefano.

Džilijas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Isola del Giglio yra valdomas Toremar. Kai ieškote keltu į Isola del Giglio, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Džilijas keltai su Toremar yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Isola del Giglio bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Džilijas keltai
  • Džilijas keltai
  • Džilijas keltai

Apie Isola del Giglio

Džilijas yra Italijos sala ir komuna įsikūręs Tirėnų jūros, vos ne Toskanos pakrantėje, ir yra dalis Groseto provincijoje. Modernus sala susiformavo tikriausiai prieš 4,5 iki 5 milijonų metų, ir buvo apgyvendinta nuo akmens amžiaus. Kartu jos istoriją, sala visada buvo prisimenamas dėl savo mineralinio rūdos: daug stulpelių ir pastatai Romoje buvo pastatytas su Gigliese granito.

Keltai į ir iš Isola del Giglio

Toremar keltai , buvo suformuota 1976 metais Borto rasite oro kondicionierius ir eskalatoriai ir dauguma keltai taip pat teikiame barai ir prekybos pasažas. Tėvams, keliaujantiems su mažais vaikais žaidimų aikštelės yra naudingas papildymas Laivo įrangos.

Džilijas Port

Džilijas yra Italijos sala Tirėnų jūroje, nuo Toskanos pakrantėje. Saloje yra vienas iš septynių, kurios sudaro Tuscan salyno, gulėti per Arcipelago Toscano nacionalinis parkas. Giglio reiškia "lelija" italų kalba. Keltai iš Isola del Giglio galima užsisakyti su AFerry naudojant užsakymo formą kairėje.

Džilijas uosto įrenginiai

Džilijas Keltų uostas siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginius.

Kelionė į Isola del Giglio

Džilijas yra labai mažas todėl uosto lengvai pasiekiamas iš visų salos dalių. Uosto taip pat yra ženklu.

Džilijas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Toremar

Via Umberto I, 58012 Isola del Giglio Province of Grosseto, Italy