Isles of Scilly Kelionės

Isles of Scilly Kelionės
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

"Isles of Scilly travel links Scilly salos iš Penzance uosto Kornvalyje. Nuo Penzance keltų burės į St Mary, didžiausia sala Scilio salose. Kirtimo trunka nuo 2 valandų ir 40 minučių iki 3 valandų, priklausomai nuo potvynių ir oro sąlygų ir yra kasdien reisai.

AFerry.lt visada turi naujausias kainas Isles Scilio kelionės. Žiūrėkite žemiau kainas, tvarkaraščius ir buriavimo kartus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija baigiama likus 1 valandai iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Isles of Scilly Kelionės Maršrutai

   Buriavimas su Isles Scilio keliauti

   Meno Scilio kelionės valdo keleivinis keltas Scillonian III ,. Nors tai yra santykinai mažas keltas dėl to, trumpais atstumais, dalyvaujančių, jis turi viską, ko reikia patogiam ir malonus keltų kelionei, įskaitant patogiomis sėdimomis vietomis, tualetai ir borto valgykloje.

   Atkreipkite dėmesį, kad jums reikia patikrinti per 1 valandą iki numatyto buriavimo laiką. Jei atvykstate vėliau kaip likus 30 minučių iki savo buriavimo metu, jūs turėsite Rebook vėlesnį buriavimo. Nėra grąžinamosios išmokos ar kredito kvitai pateikiami šiose situacijose.

   Jei keliaujate su dideliais krovinių daiktų, prašome pranešti krantinės 1 valandą ir 30 minučių prieš jūsų numatyto išvykimo laiko.

   Apie Scillonian III

   Scillonian III , valtis naršo kasdien nuo Velykų iki lapkričio tarp Penzance ir Marijos Harbor uostus. Kruizinis trunka 2 valandas ir 45 minučių, o jums reikės registruojantis mažiausiai vieną valandą prieš išvykstant į Penzance keltu. Paskutinis įsiregistravimo St Mary yra 30 minučių iki išvykimo. Atkreipkite dėmesį, kad šeštadieniais ir švenčių dienomis bus kur kas daugiau žmonių nei įprasta, Penzance.

   Šis laivas buvo paslaugą nuo 1977 m, ji turi 485 žmonių gebėjimus, tai yra 223 pėdų ilgio, ir turi maksimalus greitis 15 mazgų. Atsipalaiduokite viename iš kavinių, bando pamatyti delfinus arba žavisi gražus Kornvalio pakrantė, o jums toliau ar arčiau jo. Jūsų šventė bus pradėti nuo to momento jūs įtraukėte koją ant kelto!

   Ant viršutinio denio yra vietų į po atviru dangumi, kavinė-baras, kuriame karštą ir šaltus gėrimus, taip pat užkandžiai, valgyti ir geriamojo plotas, foteliuose vidaus ir lauko rūkomasis. Ant viršutinio denio yra dar kavos ir apatiniame poilsio rasite daugiau vietų ir suolai.

   Gyvūnai
   Šunys leidžiama laive mokėti mokestį, nors jie turės būti ant visais laikais pavadėliu ir negali patekti į kavinių ar apatiniame ištaigingas baras.

   "identifikacija"
   keliaudami į Scilio Isles jis reikalingas parodyti nuotrauką ID prieš įlaipinimą, pvz pasas arba vairuotojo. Vaikai, jaunesni kaip 15 metų yra atleidžiami tol, kol jie yra lydėti suaugęs asmuo.

   Bagažo ,
   Bagažo išmoka dėl "Scillonian III" yra 2 pakuotės vienam asmeniui, (ranka ir lagaminas bagažo), kurių bendras svoris yra 25 kg. Rankinis bagažas negali sverti daugiau nei 5 kilogramų ir turėti matmenis didesnis kaip 40 cm x 55 cm x 20 cm. Lagamino svoris negali būti daugiau nei 20 kg, ir tokių matmenų, kad didesnis nei 85 cm x 60 cm x 40 cm. Jei grįžti tą pačią dieną, jūs tik leidžiama vykdyti rankinį bagažą. Įsitikinkite, kad bagažas yra pažymėtas jūsų duomenis. Jei jums reikia atlikti papildomą bagažą, nepamirškite, kad jūs turite mokėti mokestį.

   Parkavimo ,
   Už tą pačią dieną reisai yra viešosios automobilių stovėjimo aikštelės laisvų uoste ir St Antano sodai, tiek 5 minutes iš doko. Jei reikia pastatyti savo automobilį ilgiau, yra automobilių stovėjimo aikštelė su saugumo tarnybų nėra.