Steam Packet Keltai

garo paketinis
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Garo paketinis keltu į Angliją, Airiją, Šiaurės Airijos Respublikos ir Meno salai. Meno salos Garo paketinis Bendrovė yra seniausias pasaulyje nuolat veikianti keleivių laivybos kompanija. Laive rasite platų patalpų ir aukščiausio lygio paslaugų. AFerry visada turi pigūs kainas Garo Paketiniai keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Meno sala Garo Paketiniai keltai į Belfasto, Dublino, Heysham, Larne ir Liverpool. Žiūrėkite žemiau naujausias Garo Paketiniai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Isle of Man Garo Packet grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Pėstiesiems keleiviams registracija prasideda 45 min. prieš išvykimą, visiem kitiem keleiviam - 60 min. prieš išvykimą.

Maršrutai:
6
Trumpiausias pervažiavimas:
Douglas - Liverpool
2 valandos 45 minutes
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

garo paketinis Maršrutai

    Apie valdybos Garo Paketiniai keltai

    Meno sala Garo paketų veikti du keltai. Jei keliauti iš arba Heysham, jums bus keliauti laive Ben mano Chree . Jei keltu į arba iš kitų lankytinų vietų, įskaitant Liverpool, Dublino ir Belfasto jums keliauti greitai katamaranu Manannan ,.

    Galite pasirinkti vieną iš dviejų poilsio vietą arba pirmos klasės sėdynės, arba, jei jūs keliaujate per naktį. galbūt norėsite užsisakyti kabina gauti gerą savo nakties poilsio. Čia taip pat rasite vandenyno Avenue parduotuvė, prekiaujanti įvairių produktų, įskaitant laikraščių ir žurnalų. Jei išgalvotas kažką šiek tiek valgyti ar greitas gėrimas taip pat rasite daug barų ir restoranų laive pasirinkimas. Garo Paketiniai virėjai ir darbuotojai naudoja Fairtrade ir vietinę produkciją iš Meno sala reiškia savo maistą yra ne tik skanus, bet natūra aplinkai taip pat.


    Ar naudojatės Steam Paketiniai Isle of Man Liverpool maršrutą, Steam Paketiniai Isle of Man Heysham linija, Steam Paketiniai Meno sala Larne keltu ar kito maršruto, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę. Užsisakykite Isle of Man paprastai ir lengvai su AFerry.