Keltu į Apmąstykite

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Mull, visuotinai žinomas kaip Mull salos, turi keturis uostus, Tobermory, Craignure, Fishnish ir Fionnphort. Tobermory sėdi ant North Shore ir jungia Mull į Kilchoan į Lochaber Škotijos aukštumų. Craignure yra rytinėje ir suteikia jungtis į Oban į Argailas ir Bjutas, žemyninėje Škotijos. Fishnish yra tarp Tobermory ir Craignure, teikiant ryšius su Lochaline į Morvern plotas Škotijos aukštumų. Fionnphort yra Vakarų pakrantėje Mull su plaukimo į mažą salą Iona. Iš Mull sala gali būti lengvai pasiekiamas Oban iš Fort William, kuris yra šiek tiek daugiau nei valanda kelio automobiliu.

Jūs galite užsisakyti keltų nuo Mull saloje paprastai ir lengvai AFerry. Norėdami gauti geresnį supratimą apie turimų paslaugų spektrą, prašome pažvelgti išvykimams lenta žemiau.

  • Keltu į Apmąstykite
  • Keltu į Apmąstykite
  • Keltu į Apmąstykite

Keltai į ir iš Mull

Kaledonijos MacBrayne (CalMac ) keltai a> , veikia daug įvairių laivų. Jei kelionės laikas yra trumpas, įrenginiai gali būti ribotas. Priešingu atveju, yra visiškai asortimentą, įskaitant maitinimo įstaigų ir teritorijų mėgautis karšto arba šalto gėrimo arba užsiimti suvenyrų parduotuvės vietoje.


Tobermory uosto įrenginiai

uostas yra ne iš Tobermory širdį, todėl rasite visus patogumus jums gali prireikti šalia; įskaitant parduotuves, bankas, restoranų ir apgyvendinimo. Pagrindinis A849 kelio nuo Mull saloje veda į Tobermory.


Craignure uosto įrenginiai

Tuo molo pabaigoje yra automobilių stovėjimo aikštelė, už kelto srautą. Priešais yra Mull pagrindinis turizmo informacijos centras ir kaimo parduotuvės. Craignure gali būti atvertas naudojant A849 kelio, nutiesto išilgai Mull rytinėje pakrantėje. Craignure yra populiarus prieigos taškas iš žemyninės Škotijoje per Oban, kuris yra šiek tiek daugiau nei valandą nuo Fort William automobiliu.


Fishnish uosto įrenginių

Fishnish yra mažas pochylnia ir taip nėra tuo paties uosto įrenginiai. Nuo tarp Tobermory ir Craignure A849, imtis A884 tekinimo už Fishnish stapelio. Autobusų paslaugos yra prieinamos sutampa su kai kuriais CalMac plaukimo, bet ne visi, todėl patartina patikrinti kartus lenkia kelionės.


Fionnphort uosto įrenginiai

Yra CalMac pastatas uoste su nedideliu arbatos kambaryje tarnauja karšti ir šalti gėrimai ir dažnai tortų. Netoliese rasite "kelto parduotuvė" parduoda patogumo elementus su meno ir amatų parduotuvė kito durų. Fionnphort yra gerai pažymėtos aplink Mull ir autobusų paslaugos yra prieinamos dėl ekskursijos populiarumą Mull kaimyninių salų, Iona.


Apie Mull

"Mull yra trečia pagal dydį sala Škotijoje, su daugiau nei 300 mylių pakrantės su įspūdingais vaizdais kitų salų Hebridų ir aukštumų. Iš Mull sala yra supakuota su laukinių gyvūnų ir ekskursijos yra prieinami, siekiant padėti jums pamatyti viską sala turi pasiūlyti.

of Mull sala turi turtingą kultūros paveldą. Yra daug istorinių vietų aplankyti, įskaitant akmenų rato esant Loch Buie, viduramžių pilių ir tradicinių Škotijos sodybos.

Jūs galite atpažinti pagrindinį miestą Tobermory, net jei jūs nežinote, kur jūs turite matyti išskirtinius spalvingus namus aplinkinių uosto anksčiau. Populiarus vaikų televizijos šou, Balamory , buvo iš tiesų, remiantis Tobermory.

Škotija, apskritai, yra gerai žinomas dėl fantastinis vietos produktų prieinama, ir Mull yra ne išimtis. Supa jūra ir daug ūkių saloje, Mull yra natūralus sandėliukas kokybės maisto produktų, kurie yra naudojama restoranuose saloje. Keli restoranai, net augti savo daržoves ir gerai verta aplankyti savo viešnagės metu.

Su tiek daug pamatyti ir nuveikti šioje saloje, kodėl gi ne užsisakyti keltu į Apmąstykite paprastai ir saugiai AFerry. šiandien?