Bute keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Bute Meno turi du uostus, Rhubodach į šiaurę, ir Rothesay rytuose kranto. Nuo Rhubodach, keltai padaryti trumpą kelionę į Colintraive į Argailas ir Bjutas regione žemyninėje Škotijos. Iš Rothesay uostas jungia Bute Gourock, į Inverklaidas zonoje Vakarų Škotijos taip pat mažame miestelyje Wemyss Bay dėl Clyde Muirshiel regioninio parko sienos.

Jūs galite užsisakyti keltų iš Bute paprastai ir lengvai AFerry. Norėdami gauti geresnį supratimą apie turimų paslaugų spektrą, prašome pažvelgti išvykimams lenta žemiau.

Specialūs pasiūlymai

  • Bute keltai
  • Bute keltai
  • Bute keltai

Keltai į ir iš Bute

Kaledonijos MacBrayne (CalMac ) keltai a> , veikia daug įvairių laivų. Jei kelionės laikas yra trumpas, įrenginiai gali būti ribotas. Priešingu atveju, yra visiškai asortimentą, įskaitant maitinimo įstaigų ir teritorijų mėgautis karšto arba šalto gėrimo arba užsiimti suvenyrų parduotuvės vietoje.


Rhubodach uosto įrenginiai

Dėl Rhubodach uostas yra čiuožynė ir nėra galimybės. Artimiausi patogumų yra iš Ardbeg ir Rothesay, maždaug 7 ir 8 mylių atitinkamai miestuose. A886 kelio nuo Bute veda į Rhubodach.


Rothesay uosto įrenginiai

Rothesay yra pagrindinis miestas ant Bute Isle, ir dėl to, kad miestas yra pastatytas aplink uostą visi patogumai yra tik trumpas 2 minutės pėsčiomis nuo pochylnia. Mieste rasite daug parduotuvių ir bankų atranką. A844 kelio nuo Bute veda į Rothesay.


Apie Bute

Bute Meno gali būti tik 15 mylių ilgio ir 4 mylių pločio, tačiau ji yra supakuota su dalykų pamatyti ir nuveikti. Jūsų požiūris į salą, jums gali būti laimė pastebėti jūrų kiaulės ir sandarikliai plaukimo šone keltu. Ant žemės, Bjutas turi daug ką pasiūlyti su pasivaikščiojimo takai, dviračių maršrutai, golfo aikštynų ir puikių restoranų.

pėsčiųjų takai apima Vest Ailandas Way, kuri veikia salos ilgį. Maršrutas siūlo įspūdingas vaizdas į Bute pakrantės, taip pat paplūdimiai, žemės ūkio naudmenų ir miškų.

Rothesay, pagrindinis miestelis Bute, gali pasigirti savo pačių pilį. Pastatyta 13 amžiuje, pilis yra nepaprastai gerai išsaugotas ir turi turtingą istoriją reikia ištyrinėti.

Bute yra paplūdimių kolekciją, su puikia kraštovaizdžiu. Ettrick įlankos ir Scalpsie įlanka yra labiausiai populiarus atsipalaiduoti ir atsižvelgiant į vietas.

Su tiek daug pamatyti ir nuveikti šioje gražioje saloje, kodėl gi ne užsisakyti keltu į Bute paprastai ir saugiai AFerry. šiandien?