Islay keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

"Islay, taip pat žinomas kaip Islay saloje, turi du uostus, Port Askaig, dėl šiaurės rytų pakrantėje priešinga Jurra salos ir Port Ellen pietuose. Uosto Ellen jungia Islay Kennacraig ant kyšulio pusiasalyje. Uosto Askaig pat jungia Islay Kennacraigas taip pat kaip Colonsay salos į šiaurę ir Oban Škotijos žemyninės dalies.

Jūs galite užsisakyti keltų į ir iš Islay paprastai ir lengvai AFerry. Norėdami gauti geresnį supratimą apie turimų paslaugų spektrą, prašome pažvelgti išvykimams lenta žemiau.

  • Islay keltai
  • Islay keltai
  • Islay keltai

Keltai į ir iš Islay

Kaledonijos MacBrayne (CalMac ) keltai a> , veikia daug įvairių laivų. Jei kelionės laikas yra trumpas, įrenginiai gali būti ribotas. Priešingu atveju, yra visiškai asortimentą, įskaitant maitinimo įstaigų ir teritorijų mėgautis karšto arba šalto gėrimo arba užsiimti suvenyrų parduotuvės vietoje.


Port Askaig uosto įrenginiai

Uostas Askaig yra pilotuojamą uosto. Tai atvira ir įgula aplink keltų pakilimo ir nusileidimo laikus vasarą. Jei keliaujate automobiliu, patartina patikrinti per 30 minučių prieš išvykimą.

Yra automobilių stovėjimo aikštelė su 30 vietų, iš kurių penkios yra galimybė vežimėliais. Nėra taksi, tačiau yra autobusų stotelė už 20 metrų nuo keltų terminalo.

Kiti patogumai tualetai, laukimo zonoje ir kūdikio keičiasi plotas.


Uostas Ellen uostų įranga

"Port Ellen yra pilotuojamą uosto, kad yra atvira žiemą ir vasarą. Tai atveria didžiąją dienos nuo 6 ar 8 ryto iki 5 ar 6 val ir sekmadienį arba 10:00 arba 10:30 ryte.

Nėra automobilių stovėjimo aikštelių ir jei jūs keliaujate Automobilių, patartina prieš išvykstant atvykti bent 30 min.

Taksi nėra ir Artimiausia autobusų stotelė yra vietos kaime, įsikūręs 250 metrų nuo uosto.

Kitos paslaugos: tualetais ir svetainės erdvė.


apie Islay

Jei esate viskio ventiliatorius, Islay, tikrai turėtų būti ant jūsų maršrutą. Tiesą sakant, ten yra aštuoni degtinės ant Islay, įskaitant garsiausių pasaulio prekinių ženklų kaip Laphroaig, Bowmore ir Ardbeg. Ir jei jūs tikrai norite sužinoti apie savo mėgstamą DRAM istorija, tada kodėl gi ne imtis Distillery kelionių? Visos degtinės pasiūlyti turus. Ardbeg ir Kilchoman taip pat turi kavines.

Taip pat viskis, Islay, ir Jurra garsėja savo laukinių gyvūnų. Tiesą sakant, ši sritis yra viena iš labiausiai laukinės gamtos turtingas sritis Jungtinėje Karalystėje. Neįprastai kompaktiškas ir įvairiausių buveinių įskaitant wet pievų, viržynės, antklodė pelkės, lochs, potvynio ir atoslūgio zonų teritorijose ir kranto reiškia, kad yra didelių populiacijų prioritetinių paukščių rūšių, retos augalų, drugeliai, taip pat ūdra, ruoniai ir taurieji elniai.

Vienas iš įdomiausių būdų imtis taikikliai ir atrasti Islay wild laikas yra imtis vadovaujasi baidarių turą.

golfo aistruolių, The Machrie golfo aikštynas yra būtina. Sukurta 1891 Willie Campbell, tai yra tradicinis Škotijos nuorodos. Planeta golfo dydžių koregavimas Machrie kaip stipri kandidatė prisijungti prie savo sąrašą 100 geriausių kursų žemėje.

Su tiek daug pasiūlyti, Islay, tikrai yra verta aplankyti dėl Škotijos aukštumos ir salos turo