Ishigaki keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Ishigaki yra antras pagal dydį iš Jaejamos salos off Japonijoje ir turi 48.000 gyventojų. Ishigaki yra puikus atspirties taškas sala hopping aplink Yaeyama salyno poilsio. Ishigaki yra apsuptas gražių vandenyse, siūlo įdomų naktinį gyvenimą ir, žinoma, turi skanų maistą!

Žemiau rasite visas Ishigaki keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Ishigaki keltai
  • Ishigaki keltai
  • Ishigaki keltai

Keltai į ir iš Ishigaki

Ishigaki Dream Ekskursijos >
laive rasite patogų sėdėjimo ir oro kondicionavimas karštomis dienomis. Kai kurie laivai taip pat turi sritys pasėdėti lauke ir mėgautis vaizdu.

Ishigaki Port

Ishigaki randamas šiaurės Iriomote sala. Ishigaki yra labai mažas, tik 1km skersmens ir natūralus. Uostas yra tik pats. Tai labai paprastas su keliais įrenginių, tačiau nieko daugiau būtų sugadinti mažų salų grožį.

Kelionė į Ishigaki uosto

uosto įsikūręs pietvakarių galo sala. Nuo miesto centro galite pasiekti keltais uostą per kelias minutes pėsčiomis. Arba Azuma autobusų veikia visoje saloje, sustoti išjungti keltų terminalo ir oro uosto.

Apie Ishigaki

Ishigaki Island yra didžiausia iš Jaejamos salos į Okinawa prefektūros Japonijoje ir gyvena balto smėlio paplūdimiai, retų koralų, kalnų ir mangrovių miškus. Kas Ishigaki trūksta kalbant apie žmogaus sukeltų turistinių vietų, tai daugiau nei sudarančioje kalbant apie gamtos grožį. Inceasingly populiarus turizmo paskirties, Ishigaki siūlo grynųjų apsaugotas paplūdimiai šeimoms, specialybės Yaeyama soba makaronai už Gurmanams, gražių koralų rifus snorkellers ir žygius kalną Nosoko drąsus, su įspūdingais vaizdais palei smaragdas žalia vandenyse Kabira Bay.