Ishigaki Dream Ekskursijos

Ishigaki Dream Ekskursijos
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Užsisakykite Ishigaki Dream Tours keltu šiandien AFerry ir gaukite bet vizito į Japoniją. Operatorius Ishigaki Dream Ekskursijos siūlo keltai tarp įvairių Taketomi, Kohama, Kuroshima, Iriomote, Hatoma ir Ishigaki salų, esančių į vakarus dalis Okinavos prefektūra Japonijoje. Šios salos užima 228.36 kvadratinių mylių plotą, o aplink juos jūra yra daug rūšių subtropikų augalai, delfinai, jūrų vėžliai, Manta spinduliai ir net banginių rykliai. AFerry visada turi pigūs kainas Ishigaki Dream turais keltų ir naujausiais pasiūlymais.

Spauskite ant kelto maršrutas žemiau už išsamų Ishigaki Dream Tours grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 30 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Ishigaki Dream Ekskursijos Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Borto Ishigaki Dream Tours keltai

   Ishigaki Dream Tours keltai buvo sukurta siekiant padėti užkirsti kelią jūros liga. Kai kurie iš jų keltais turi stiklines dugne, todėl jūs galite pamatyti, jūros gyvūnai teisę Jumis. Visa parko yra įrengta oro kondicionavimo.

   video

   Ishigaki Dream Ekskursijos YouTube video