Iskja keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Užsisakykite keltu į Ischia su AFerry. Buities paslaugos Italijoje galima gauti iš Ischia su Napoli ir Pozzuoli.

Iskja Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Ischia valdo Alilauro ir MedMar. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Ischia, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Ischia, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Ischia keltai su Alilauro ir MedMar yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Ischia bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Iskja keltai
  • Iskja keltai
  • Iskja keltai

Apie Ischia

Iskja turi du uostus, Casamicciola Terme ir Ischia Porto. Ischia yra didžiausia sala Neapolio įlanką ir nors Kapris yra iki šiol labiausiai žinomų saloje šiame regione, daugelis žmonių mano, Iskja būti gražesnė. Didžiausias miestas Ischia taip pat vadinamas Iskja. Tai gali būti iš pradžių painu. Į Ischia mieste, yra du skirtingi centrai. Tai yra Ischia Porto ir Ischia Ponte. Ischia Porto regionas, kuriame uostas yra įsikūręs, ir pats regionas, yra, žinoma, pavadintas po to, kai uosto. Ši sritis yra prekybos centras saloje.

Iskja miesto driekiasi šiaurės rytų pakrantės salos. Ischia yra puikūs ir nuotaikingas miestas. Multi-colored namai ruožas palei ežero, kuris kadaise buvo krateris krašto. Šis ežeras buvo paversta "saugaus uosto" Ferdinand II iš Bourbons atverdama vieną pusę į jūrą. Rasite LSH pušynai visame mieste, kad ruožas iki paplūdimių.

Ischia Ponte plotas yra garsėja savo paplūdimiais, terminių šaltinių, istorinių vietų ir prabangūs viešbučiai pastatytas ant fantastinių svetainėse nuostabiu gamtos grožiu.

Jei norite skaityti daugiau apie Italija apskritai pamatyti mūsų Italija vadovą.

Keltai į ir iš Ischia

MedMar , šiuo metu veikia 14 aukščiausios klasės laivų visi įrengti įrenginius parką, įsitikinkite, kad turite patogią ir atpalaiduojančią kelionę. Keltams labai trumpų maršrutų paprastai turi visas sąlygas galima tikėtis trumpą kelionę. Tačiau ilgesnį kelionėms, MedMar dirba keltai kaip LORA D'Abundo , kuri pasigirti platų įrenginių. Tai keltų gali gabenti iki 900 keleivių ir 110 automobilių, ir gali keliauti iki 19 mazgų.

SNAV yra pagrindinis keltų kompanija Viduržemio jungiantis Italija, Graikija ir Kroatija. SNAV turi naujausias ir greičiausias laivynas Viduržemio daugiausia sudaro laivai su povandeniniais sparnais ir katamaranai, galinčių dideliu greičiu, o dar siūlo patogius keliones. Dėl valdybos visus SNAV katamaranais ir povandeniniais sparnais rasite kavinėse ir užkandžius.

Alilauro s laivynas sudaro 11 veiklos keltais, būdama savo naują Katamaranas Angelina Lauro į "karūnos brangakmenis". Bet modernus istorija Lauro šeimos verslą pradėjo seniai tuo Ischia uostas, 1944, su Agostino Lauro laivą Freccia del Golfo ".
kirtimo laikas yra tik 45 minučių, todėl laive įrenginiai, yra riboti. Jūs galėsite mėgautis nuostabų kraštovaizdį, o jūs požiūris į savo likimą.

Taigi, užsisakyti keltu į Ischia saloje nuo žemyninės Italijos paprastai ir saugiai AFerry šiandien.

Ischia uostas

"Ischia Porto keltų uosto įsikūręs prie Ischia salos šiaurėje. Tai antras uostas saloje ir nuvykti į Neapolį ir netoliese miesto Pozzuoli kuris taip pat Neapolio provincijoje. Kitas uostas saloje yra Casamicciola Terme uosto, kuris siūlo jungtis į Pozzuoli. Visi Ischia keltai galima užsisakyti tiesiog ir lengvai AFerry.

Kelionė į Ischia Porto uosto

"gyventojai yra leidžiama tik keliauti automobiliu ant Ischia saloje nuo balandžio iki rugsėjo. Tačiau sala siūlo labai gerą autobusu.

Ischia Viešasis transportas "Eavbus veikia gera autobusu visame mieste, įskaitant maršrutų į ir iš uosto.

Ischia Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Alilauro

Via Iasolino, Ischia, 80077, Italy

Medmar

Ischia Porto, Via Iasolino, Ischia, Italy