Airijos keltai

Airijos keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsakyti Airijos keltai , tarp Airijos ir tarp Dublino ir Holyhead JK ir tarp Pembroke ir Rosslare. Ši bendrovė taip pat teikia keltų paslaugas Prancūzijoje tarp Rosslare ir Cherbourg, Rosslare ir Roscoff ir Dublino ir Cherbourg. Žiūrėkite žemiau naujausias kainas ir buriavimo kartų.

Apžvalga

Maršrutai:
6
Trumpiausias pervažiavimas:
Dublin - Holyhead
2 valandos 15 minutes
Populiariausias maršrutas:
Dublin - Cherbourg
Pigiausia:
Dublin - Cherbourg
845 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 2
 • užsakytas: 2020 m. birželio 26 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 24 d., penktadienis - 2020 m. rugpjūčio 24 d., pirmadienis

Airijos keltai Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Dublin - Cherbourg
(Irish Ferries)
845 €
 • užsakytas: 2020 m. birželio 26 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 24 d., penktadienis - 2020 m. rugpjūčio 24 d., pirmadienis
 • Automobilis + 2

Specialūs pasiūlymai

  Laive jūsų kelto

  Holyhead/Dublinas ,
  Jei buriavimo tarp Holyhead ir Dubliną, galite pasirinkti motorlaivis Jonathan Swift " , Kelionės esant 39 mazgų greičiu, galite atvykti tik 1 valandą ir 49 minučių! Jūs taip pat galėtų pasirinkti tradicinį kelto Ulysses ". Tai yra didžiausia automobilių keltas ant Airijos jūros ir siūlo neprilygstamą buriavimo patirtį. Laive abiejų laivų, rasite patogius ir sėdimieji puikių kabinos, taip pat parduotuvėje, restoranas ir kavinė. Jonathan Swift , taip pat yra du barai.

  Airija/Prancūzija ,
  Oskaras Vaildas , yra labiausiai prabangus laivas plaukti tarp Rosslare ir Prancūzijoje su ryškiomis erdvus kabinos, stilingas holų ir plataus pasirinkimas pramogų ir maitinimo įstaigų. Laive yra trys restoranai, kavinės ir parduotuvės. Kiekvieną naktį čia taip pat yra labai populiarus kabareto šou ir fortepijono muzikos adresu Oskaras Pianinas Baras ". Nuo ankstyvą popietę iki ankstyvo vakaro taip pat yra vaikų pramogų įskaitant lobių ieškojimui, diskoteka ir net magijos šou!

  Rosslare/pembrukas ,
  Meno Inišmoro , yra vienas iš Europos didžiausių, gerai įrengtas, dauguma šiuolaikinių automobilių keltais. Laive, taip pat patogus sėdėjimo ir didelių atsipalaiduoti kajutėse, rasite parduotuvę, vaikų žaidimų aikštelė, kavinė ir restoranas.

  Klubas klasės sėdėjimo

  Jei keliaujate tarp Jungtinės Karalystės ir Airijos, jums taip pat gali atnaujinti Klubas klasė Sėdimų nekilnojamojo skonio prabangos ir papildomų išmokų, įskaitant :

  ✔ Pirmenybė internatinė - išreikšti vežti vairuotojai
  ✔. Saugomos Sėdimų - jūsų pačių patogi svetainės erdvė
  ✔. ! Nemokama WIFI Club Class " su meno palydovinio ryšio būseną
  ✔ Nemokami gėrimai ir užkandžiai - arbatos, kavos, vyno ir mineralai
  ✔. Nemokami laikraščiai ,
  ✔ Išskirtinis interjeras Baras " - tarnauja platų skaniu maistu ir gėrimais
  ✔. Baterijos Taškai - nešiojamieji kompiuteriai DVD ir mobiliųjų krovikliai (prieinamumas priklauso nuo laivo)
  ✔. 10% nuolaida " -. Ant pasirinktas geriausiai parduodamų produktų

  Tinka Užsakymas Informacija

  Maršrutai tarp Airijos ir Britanijos "

  Norėdami užsisakyti savo augintinio, tiesiog pasirinkti savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  Gyvūnai gali keliauti į būdos teikiamų arba nemokamai į savo automobilį. Jei keliaujate pėsčiomis, Naminiai gyvūnai turi būti vežami į ir iš kelto saugioje, standžios ir tinkamą naminių narve ar dėžėje, kurį turi pateikti. Šeimos augintiniai neleidžiama keleivių deniuose bet kuriuo metu. Vadovas šunys gali keliauti su savo šeimininkais ir kviečiame visą laivą.

  Atkreipkite dėmesį, kad jums reikia naminio gyvūno pasu keliauti tarp Jungtinės Karalystės ir Airijos. Daugiau informacijos apie naminių pasų, prašome perskaityti mūsų "Tinka Kelionių vadovas" .

  Atkreipkite dėmesį, kad augintinis užsakymas internetu šiuo metu neprieinama Airijos keltai "Prancūzija maršrutais.

  video

  Airijos keltai YouTube video