Iraklia keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Iraklia Maršrutai

Užsisakykite keltu į Iraklia su AFerry. Buities paslaugos Cyclades yra iš Iraklia Paros.

Iraklia Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Iraklia valdo Blue Star Ferries. Kai ieškote keltu į Iraklia, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Iraklia keltai su Blue Star Ferries yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Iraklia bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Iraklia keltai
  • Iraklia keltai
  • Iraklia keltai

Apie Iraklia

Iraklia yra maža Graikijos sala Kikladų salų grupei. Tai rami ir nuotolinio vieta su daug gražių paplūdimių, kurie gali būti pasiekiamos pėsčiomis. Po prie jūros dieną, praleisti naktį ten pat valgyti vienoje iš tavernų tarnauja skanus graikų maistą.

Aplink salą, jūs rasite Agios Ioannis, urvas, esančią po Iraklia aukščiausio kalno, kuris yra taip pat nepaprastai unikali bažnyčia. Vargu ar yra turizmas saloje ir, kaip rezultatas Iraklia yra beveik visiškai nepaliesti kitų Europos turistų, o vieta rasti gražus vienuma.

Keltai į ir iš Iraklia

"Laive " Blue Star Ferries ", taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynės asortimentas, rasite a la carte restoranas , kavinė, baras, parduotuvės, internetas, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Anek s , parko 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

Koks būdas jums pasirinkti jūsų Iraklia keltu, jūs privalo turėti daug kelionę su šių gerai žinomų Graikijos keltų bendrovių.

Iraklia Port

Iraklian uostas yra rasti mažame miestelyje Aghios Georgios, šiaurinėje salos pakrantėje. Šis vaizdingas miestas, kaip ir daugelis kitų graikų salų miestų Kikladų, yra labai maža, tačiau turi mažą masyvas nuostabiais smėlio paplūdimiais, kurie puikiai tinka ilgų, tingus dienų paplūdimyje. Jūs galite gauti keltai iš Ios į paskirties vietas visame Kikladų salų.

Iraklia uosto įrenginiai

Ios turi labai mažai galimybių, bet jis yra nustatytas miesto, kur yra daug restoranų ir kavinių įvairovė širdį.

Kelionė į Iraklia

Nors yra nedidelė kelių tinklas saloje, tik keli automobiliai ir autobusai jį naudoti. Rekomenduojama geriausias būdas keliauti po salą yra pėsčiomis arba dviračiu. Yra išsinuomoti automobilius laisvų sezono metu, bet ten yra tik labai ribotas skaičius automobilius galima vienu metu.

Iraklia Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Agios Georgios, Iraklio, Aktoploiki Grammi 71306 Iraklio, Greece

Blue Star Ferries

Agios Georgios, Iraklio, Aktoploiki Grammi 71306 Iraklio, Greece