ios keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Ios Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Ios su AFerry. Jūs galite naudoti Ios imtis keltai aplink Kikladų ir į Kretą ir Graikijoje. Buities paslaugos Cyclades yra iš Ios 9 keltų uostuose:

Keltai nuo Kikladų išplaukti iš Ios į Heraklioną, Katapola, Pirėjo ir Rafina.

Ios Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Ios yra valdomas Blue Star Ferries, Golden Star Ferries, Graikijos Seaways, Mino Linijos, jūros Jets ir Zante keltais. Kadangi 6 keltų bendrovės veikia ir iš Ios , lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu Ios, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Keltai su Blue Star Ferries ir kitų veikiančių įmonių ir iš Ios yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Ios bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • ios keltai
  • ios keltai
  • ios keltai

Apie Ios

Ios sala yra Graikijos Kikladų salose ir yra garsaus turistų, pritraukti lankytojus su savo auksiniais paplūdimiais ir charakteristika Egėjo architektūra. Saloje yra tik 18km ilgio ir 10km pločio su nedideliu gyventojų 1,820 žmonių.

Ios taip pat yra žinomas kaip vienas iš geriausių Graikijos šalies salose šalia Mykonos, su savo turtus diskotekos ir barai pagrindinės miesto; Chora ir įvairių paplūdimių. Dauguma turistų arba likti daugelio viešbučių pagrindiniame kaime Chora ar galvos pakuotės paplūdimio srityse Theodoti, Kalamos ir Manganari.

Ios , tačiau taip pat numato, žmonėms, ieškantiems ramesnį, labiau ramiam poilsiui, su savo ilgus smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vandenyse.

Keltai į ir iš Ios

Anek s , parko 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

Laive LANE Linijos keltų rasite platų įrenginių. Be to, patogios sėdėjimo ir kajutės rasite a la carte ir savitarnos restoranai, barai, kavinė, diskoteka, televizijos ir vaizdo įranga ir parduotuvė.

Laive "Blue Star Ferries" , taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynės asortimentas, rasite à la carte restoranas, kavinė, baras, parduotuvės, internetas prieiga, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Graikijos Seaways " yra vienas geriausiai žinomų Graikijos keltų kompanijos. Be tradicinių keltų, bendrovė taip pat veikia katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie dažnai gali būti iki 50% greičiau nei įprasti keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop visoje Graikijos salų ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Rasite jų keltai yra modernus ir teikti visą spektrą įrenginių laive.

Zante Keltai , veikia trys tradicinių keltų, visi pilnai įrengtas su modernia įranga. Atsipalaiduokite bare, imtis taikikliai ant denio ar tiesiog pailsėti aviakompanijos stiliaus vietų.

Nepriklausomai nuo maršruto imtis, kad pasiektų Ios esate tikri, kad turite puikią kelionę su bet kuriuo iš šių žinomų Graikijos keltų bendrovių vieną.

Ios Port

Ios sala yra tarp Kikladų salų Naxos ir Santorinio ir yra maždaug 100 mylių nuo žemyninės uosto Piraeus. Kaip ir daugelis Graikijos salų uostuose, Ios uostas yra tik paprastas, bet funkcionalus. Mažas dydis salos reiškia uostas yra labai lengva rasti.

Ios uosto įrenginiai

Ios keltų uostas, taip pat žinomas kaip Gialos uosto, yra gana gyvas ir triukšmingo uosto vasaros mėnesiais su keltais atvykstančių kasdien nuo žemyninės Graikijos skaičius ir kitos lankytinos Kikladų salos.

iš ten autobusu arba 15 minučių pėsčiomis iki kietas asilas kelias pateksite į kaimą, vadinamą Chora. Tai yra balti ir labai vaizdingas Kikladų kaimas, pilnas laiptų ir siauras vaikšto todėl neprieinami automobiliams bet kokios rūšies.

Uostas neturi daugybę patogumų, pasiūlą, tačiau pati Gialos yra gražus smėlio paplūdimys ir yra daug tavernų ir barų palei pakrantę, kuri leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis šaltu gėrimu, o laukia, kol keltas.

Kelionė į Ios uosto

uostas Ios yra lengvai rasti iš viso saloje - tiesiog sekite ženklus.

Ios Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Ios Port, Pros Io (Chora), Ios, Cyclades 84001, Greece

Golden Star Ferries

Ios Port, Pros Io (Chora), Ios, Cyclades 84001, Greece

Hellenic Seaways

Ios Port, Pros Io (Chora), Ios, Cyclades 84001, Greece

Sea Jets

Ios Port, Pros Io (Chora), Ios, Cyclades 84001, Greece

Zante Ferries

Ios Port, Pros Io (Chora), Ios, Cyclades 84001, Greece