Interislander

Interislander
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Interislander keltu tarp Naujosios Zelandijos Šiaurės ir Pietų salų. Interislander keltų paslaugos yra aukščiausios kokybės ir yra trys ultra modernių prabangių Laivai, kuriuose įrengtos pagal aukščiausius standartus. AFerry visada turi pigūs kainas Interislander keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Žiūrėkite žemiau naujausias Interislander kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas išsamiai Interislander tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Pėstiesiems keleiviams registracija prasideda 45 min. prieš išvykimą, visiem kitiem keleiviam - 60 min. prieš išvykimą.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Interislander Maršrutai

   Apie valdybos Interislander keltais

   Kaitaki Arahura , ir Aratere , yra iš Interislander laivai pavadinimus. Laivų pavadinimai yra visi M ā ori kalba.

   Kaitaki reiškia "Challenger" yra didžiausia Naujosios Zelandijos keltas telpa iki 1600 keleivių. Laive, jūs rasite daug stebėjimo deniai mėgautis nuostabų peizažą iš Marlborough Sounds ir Velingtonas natūralaus uosto. Jūs taip pat gali paragauti šviežiai iškeptą vietinės virtuvės ar mėgautis kava ir vynai iš daugelio maisto ir gėrimų realizavimo. Laivas netgi yra kinas, jei jūs manote, kaip atsižvelgiant į filmą.

   Vaikams, Kaitaik , siūlo vaikų darželių, žaidimų aikštelės, o per mokyklines atostogas ir piko sezonus, net magai ir klounai.

   Arahura reiškia "kelias į aušrą", buvo buriavimo visoje Cook tiesiai nuo 1983 ir gali gabenti iki 550 keleivių. Šis puikus modernus keltas yra vyno baras ir maisto kortas, lauko stebėjimo denius, poilsio kambariai, Wi-Fi interneto ir kino. Dėl Aruhara , jūs manote, kad jūsų kelionė visoje Cook tiesiai yra dalis jūsų atostogų!

   Aratere , reiškiančio "greitai kelią" yra vienas iš Naujosios Zelandijos moderniausia aukštųjų technologijų laivų. Tačiau ne tik šis laivas suteikti Jums su "greituosius kelyje" visoje Kuko sąsiaurį, bet jūs taip pat patinka patogų, linksmas ir vaizdingas kruizas.

   Ši Interislander laivas yra maisto teismas, baras, Wi-Fi interneto, kino ir Aratere Plus salonėlis galutinis prabanga. Mes garantuojame, kad bet kokia kelionė į Aratere , bus įsimintinas dalis atostogų.


   Koks laivas jūs naudojate savo Interislander keltų kelionę, esate tikri, kad turite puikią kelionę su šia Naujosios Zelandijos keltų bendrovės.