Ile Rousse Keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Ile Rousse Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Ile Rousse su AFerry. Keltai į Ile Rousse, Korsikoje, yra iš Prancūzijos ir Italijos. Jūs galite imtis keltu į Ile Rousse iš Marselis, Nica, Savona ir Tulonas.

Ile Rousse Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Ile Rousse yra valdomas Korsika Linea Korsika-Sardinija keltai. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Ile Rousse, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Ile Rousse, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Bastia, Calvi ir Porto Vecchio, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Ile Rousse keltai su Korsika Linea Korsika-Sardinija keltai žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Ile Rousse bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Ile Rousse Keltai
  • Ile Rousse Keltai
  • Ile Rousse Keltai

Apie Ile Rousse

Ile Rousse (tai reiškia raudoną sala) yra ant Noth vakarų pakrantėje Korsikos. Ji buvo įkurta Pasquale Paoli 1758, su tikslu sukurti uoste, kuris nėra kontroliuojamas pagal Genuja ketinimą. Gulėti 20 kilometrų į šiaurės rytus nuo Calvi, Ile Rousse yra puikūs aplinkoje, kuri pritraukia daug lankytojų, turizmas to, pranoko uostą kaip pagrindinės veiklos už miesto. Pagrįstą paplūdimį ties Plage de Rindara pietus, ir mažų uolų salų į šiaurę, tai siūlo daug pramogų lankytojams. 18 ir 19 amžiaus pradžioje architektūra mieste, apima keletą patrauklių pastatų. Ile Rousse įrodė populiarus tarp turistų dėka savo gražių baltų paplūdimių, savo išskirtiniu klimatu, ir barų ir restoranų gausa.

Keltai į ir iš Ile Rousse

Corsica Ferries " siūlo puikias kabinos, barai, savitarnos ir a la carte restoranai, vaikų žaidimų kambariai, baseinai, soliariumai ir parduotuvių. Platus pasirinkimas kajutės padeda Jums atsipalaiduoti ir jaustis kaip namie, o laive.

SNCM yra pagrindinis keltų bendrovė, veikianti nuo Korsikos pietų Prancūzijos žemyninėje dalyje ir teikia modernias gerai įrengti keltus ir puikių paslaugų lygį.

Nepriklausomai nuo maršruto imtis savo Ile Rousse keltu, esate tikri, kad turite puikią kelionę su bet kuriuo iš šių žinomų keltų bendrovėms.

Ile Rousse Port

Ile Rousse Keltų terminalas yra šiaurės vakarų Korsikoje. Kurortas tik išpopuliarėjo visai neseniai atrado ne iš 20-ojo amžiaus pradžioje anglų turistų. Pavadinimas Ile Rousse buvo imtasi nuo uolų salelių, kurios savo ruožtu raudona saulėlydžio aprašymas. Keltai iš Ile Rousse prisijungti Korsika į žemyninę Prancūziją ir visi galima užsisakyti internetu su AFerry.

Ile Rousse uosto įrenginiai

Ile Rousse turi visas pagrindines reikalingus įrenginius, įskaitant tualetų pritaikyti neįgaliesiems.

Kelionė į Ile Rousse

Ile Rousse keltų uosto galima pasiekti šiaurę pozicijoje, ir atsižvelgiant N193, tada N197 visą kelią iki Ile Rousse, iš ten sekite ženklus už keltų uostas. Yra vienas traukinys per dieną tarp Ile Rousse ir Calvi "Le Petit tramvajaus de BALAGNE".

Ile Rousse Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Corsica-Sardinia Ferries

Gare Maritime, Route du Port, 20220 L'Ile Rousse, Corsica

Corsica Linea

Gare Maritime, Route du Port, 20220, L'Ile Rousse, Corsica