Ikaria keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Ikarija yra į pietus dauguma Egėjo salų grupei tik 10 mylių nuo Samos. Ikarija savo pavadinimą gavo nuo senovės mitą Ikaros.

Ikarija yra retenybė už Graikijos saloje ta prasme, kad ji yra ne taip daug išnaudojami turizmo, kaip kiti Graikijos salos, taip geriausiai tinka tiems, kurie nori pabėgti skubėti.

Ikarija yra patikima kraštovaizdį su kvėpavimo atsižvelgiant panoraminiai, ilgas pakrantes su keliais apsaugotų įlankų ir geros smėlio paplūdimiai. Ikarija garsėja giliai raudonojo vyno, gydomųjų karštųjų versmių ir sveikatos kurortus kartu su gražiais kriokliais, tankus miškai ir kaimai su skalūnų akmeninių namų.

Specialūs pasiūlymai

  • Ikaria keltai
  • Ikaria keltai
  • Ikaria keltai

Apie Ikaria

"Yra daug vietos tavernų aptarnaujančių šviežiai pagaminti graikų gėrybių palei uosto ir kaimuose. Ikarija traukia lankytojus, norinčius eiti uboczu ir tyrinėti nesugadintas grožį saloje.

Ikarija Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas