Igoumenitsa Venecijos Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimų per savaitę
    26 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

  • 2 perėjimų per savaitę
    33 valandos 31 minutes
    Gauti kainą

Igoumenitsa į Veneciją keltas jungia Graikiją į Italiją ir valdo anek Superfast ir Mino Linijos. Taip pat lyginti kainas ir kartų Igoumenitsa į Veneciją, mes taip pat parodyti jums rezultatus Patras į Veneciją, siekiant padėti jums gauti iš Graikijos į Italiją ne geriausias laikas, už geriausią kainą

.

Užsisakykite žinutę Igoumenitsa Venecija keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Igoumenitsa. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Igoumenitsa į Veneciją

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Igoumenitsa Venecijos maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Igoumenitsa į Veneciją, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Igoumenitsa į Veneciją keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Igoumenitsa į Veneciją maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Igoumenitsa Venecija keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Igoumenitsa Venecija keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Igoumenitsa į Veneciją. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Igoumenitsa Venecijos maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Igoumenitsa į Veneciją keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Igoumenitsa Venecija yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Igoumenitsa

Igoumenitsa yra gražus nedidelis pakrantės miestas su daug žalios, fantastinis paplūdimiai su aiškiais mėlyna vandenyse ir žali kalnai aplink miestą.

Jo originalus senovinis pavadinimas, naudojamas būti Titáni. Per 4 centure BC ji buvo viena iš svarbiausių miestelių Thesprotis Karalystėje. Įdomios archeologiniai gali būti lengvai pasiekiamas iš Igoumenitsa. Vienas iš svetainių verta aplankyti yra archeologinės vietovės Phanote yra apie 20 km nuo Igoumenitsa.

Apie Venecija

Venecija, Šiaurės Italijoje, yra namo maždaug 272.000 gyventojų, ir yra vienas iš labiausiai žinomų ir populiariausių, turistinių vietų pasaulyje. Venecija yra sudaryta iš 118 mažų salų pelkėtoje Venecijos lagūna, kuris tęsiasi tarp PO ir Piave upės.

Venecija yra geriausiai žinoma dėl savo kanalų ir vandens kelių; kurie susieti su daug mažų salų Venecija. Tačiau yra daugiau į Veneciją už vandenį - Venecija gyvena kai kurie iš gražiausių ir labiausiai pripažintų pasaulio pastatų ir architektūros, tokių kaip Šv Marks bazilika ir "Torre dell'Orologio laikrodžio bokštas, kurio pamiršti Šv Morkaus aikštės.

Venecija taip pat gaminami ir namai, kai svarbu menas, pavyzdžiui, Venecijos tapybos ir skulptūros kad minios Venecijos bažnyčias. Daug Venecijos meno kūrinius galima pamatyti daugelio galerijų Venecijoje, kaip antai milžiniška Palazzo Grassi ir Museo Correr ir kiekvienais metais yra eksponuojami bienalė di Venezia tarptautiniame festivalyje.

Venecija pati viena didelė turistų akyse, vienas iš labiausiai kvapą gniaužianti pasaulyje. Lankytojai galės mėgautis tiesiog žavėtis vaizdais, o kreiserinis palei Canal atrasti šio miesto grožį.