Igoumenitsa keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Igoumenitsa Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Igoumenitsa su AFerry. Keltai į Igoumenitsa, Graikija, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Igoumenitsa iš Ancona, Bari, Brindisi ir Veneciją.

Igoumenitsa Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Igoumenitsa valdo anek Superfast, Europos Seaways, Grimaldi Lines, Mino Linijos ir Ventouris keltai. Kadangi 5 keltų bendrovės veikia ir iš Igoumenitsa, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Igoumenitsa, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Patras, Paxi ir Zante, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su anek Superfast ir kitų įmonių, veikiančių į ir iš Igoumenitsa yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Igoumenitsa bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Bari - Igoumenitsa
(ANEK Superfast)
209 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 1 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 2
  • Igoumenitsa keltai
  • Igoumenitsa keltai
  • Igoumenitsa keltai

Apie Igoumenitsa

Igoumenitsa yra gražus nedidelis pakrantės miestas su daug žalios, fantastinis paplūdimiai su aiškiais mėlyna vandenyse ir žali kalnai aplink miestą.

Jo originalus senovinis pavadinimas, naudojamas būti Titáni. Per 4 amžiuje prieš Kristų tai buvo viena iš svarbiausių miestelių Thesprotis Karalystėje. Įdomios archeologiniai gali būti lengvai pasiekiamas iš Igoumenitsa. Vienas iš svetainių verta aplankyti yra archeologinės vietovės Phanote tai yra apie 20 km nuo Igoumenitsa.

Keltai į ir iš Igoumenitsa

Anek s , parko 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

Mino Linijos , veikia modernus, gerai įrengtas parką keltais, kurie keleiviams pasiūlys platų įrenginių. Laive rasite visiškai ir savitarnos restoranai, internetas kambariai ir parduotuvės. Kai kuriuose laivuose taip pat galite rasti vasaros laikas baseinas, baras, diskoteka ir net sporto salę.

Laive Itin , keltų rasite platų įrenginių. Be to, iš patogios kajutės ir sėdimos vietos pasirinkimas rasite a la carte ir savitarnos restuarants ir barų. Vasarą taip pat gali apsvarstyti galimybę imtis panirti į ant denio baseine tikrai pradėti savo atostogas su šlakeliu.

"Grimaldi Lines" laivynas sudaro šeši didelis ir erdvus šiuolaikinių keltų kad sujungti tradicinių keltų ir kruizinių laivų funkcijų prasme jie jie teikia platų įrenginių antra, nė. Laive Kruizinių romų/Barcelona Dzeusas rūmai, Katanija, The Florencia, The Ikarus rūmai ir Sorento rasite patogių kabinų asortimentą pasirinko iš kai kurių vonios įranga.

Europos Seaways ", veikia parką, susidedantį iš dviejų laivų, F/B tiltas" ir F/B Prins Joachimas PKR . Abu laivai yra įrengta pagal aukštus standartus ir pasiūlyti patogius kirtimui tokia infrastruktūra kaip kajutėse, restoranų ir daugiau.


"Nepriklausomai nuo įmonės pasirinkti ir iš Igoumenitsa, esate tikri, kad malonus ir atsipalaiduoti kelionę su bet kuriuo iš šių žinomų Graikijos keltų bendrovių vieną.

Igoumenitsa Port

Igoumenitsa yra Thesprotia prefektūroje, Graikijoje sostinė. Jis įsikūręs į rytus nuo Korfu sąsiaurio. Miestas yra svarbus keltų uosto ir turizmo centras, yra vartai į Vakarų Europą, o pagrindinis centru Adrijos jūros srautą. Keltai iš Igoumentisa keliauti į Italiją, žemyninėje Graikijoje ir Jonijos salose, ir visa tai gali būti nubaustas per AFerry.

Igoumenitsa Keltų uostas paslaugos

Tuo Igoumenitsa Keltų uostas rasite viešojo telefonai ir viešuosius patogumais. Pėsčiomis yra bankai, viešbučiai, keitimasis informacija ir parduotuvės. Graikijos turizmo organizacijos Biuro yra apie 400m atstumu.

Visos keltų operatoriai ir keltų uosto sudaryti sąlygas tiems, su negalia, su specialiomis kabinomis laive kai keltai. Keleiviams rekomenduojama prieš kelionę, nors informuoti savo keltų operatoriui jokių ypatingų poreikių.

Igoumenitsa Keltų Port Kryptys

Igoumenitsa Keltų uostas yra susijęs su Egnatia Highway, kuris yra modernus greitkelis susiejant uostą su didžiųjų miestų Graikijoje. Kiti keliai yra senas ir klastingas. Įsitikinkite, kad jums sekti ženklus Egnatia plento ir ne miestų pavadinimus.

Igoumenitsa, taip pat gali būti pasiektas Tarpmiestiniai autobusai iš Atėnai KTEL tarpmiestinių autobusų stoties ir iš Salonikų KTEL tarpmiestinių autobusų stoties.

Igoumenitsa Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

ANEK Superfast

Ag. Apostolon 7-9, New Port Egnatia, GR-46 100, Igoumenitsa, Greece

European Sealines

Ag. Apostolon 7-9, New Port Egnatia, GR-46 100, Igoumenitsa, Greece

European Seaways

Ag. Apostolon 7-9, New Port Egnatia, GR-46 100, Igoumenitsa, Greece

Grimaldi Lines

Ag. Apostolon 7-9, New Port Egnatia, GR-46 100, Igoumenitsa, Greece

Minoan Lines

Ag. Apostolon 7-9, New Port Egnatia, GR-46 100, Igoumenitsa, Greece

Ventouris Ferries

Ag. Apostolon 7-9, New Port Egnatia, GR-46 100, Igoumenitsa, Greece