Ibiza keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Ibiza Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Ibiza su AFerry. Jūs galite naudoti Ibiza imtis keltai aplink Balearų salų, taip pat į Ispaniją. Buities paslaugos Balearų salų yra iš Ibiza Formentera ir Palma o keltai atokiau nuo Balearų salų plaukti Barselonos, Denia ir Valensijoje.

Ibiza Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Ibiza valdo Aquabus keltai, Balearia, Mediterranea Pitiusas, Trasmapi ir neįpareigojo. Kadangi 5 keltų bendrovės veikia ir iš Ibiza, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Ibiza, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, San Antonio, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su Aquabus keltai ir kitų įmonių, veikiančių į ir iš Ibiza yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Ibiza bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Ibiza keltai
  • Ibiza keltai
  • Ibiza keltai

Apie Ibiza

Katedros, Renesanso miesto sienų, ir mažų gatvelių, kad aplink jį, kontrastuoja su linksmas ir kosmopolitiška atmosfera uoste, ypač per vasaros naktų labirinte, blaivumo ir teisingai prisidėjo prie salos šlovės.

Vienas iš pagrindinių apeliacinių skundų dėl salos lankytojų yra jos 18 kilometrų paplūdimių ir upelių, iš labiausiai išsivysčiusių ir labiausiai mergelę. Ibiza yra labai populiarus turistų, ypač dėl savo legendinio naktinio gyvenimo.

Keltai į ir iš Ibiza

Transmediterranea anketa moderni oro kondicionieriumi laivai yra suprojektuoti taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, iš kajutės ir krėslų asortimentą rasite baseinai vasaros mėnesiais, barai, restoranai, kino teatrai ir net diskotekos.

Balearia yra moderni, įspūdingą parką keltais ir siūlo puikų aptarnavimą. Dauguma jų laivų pasiūlyti kabinos ir sėdimųjų variantų, baras/kavine, restoranas, TV ir parduotuvių asortimentą.

Trasmapi , turi penkis greitai katamaranais, kurie visi įrengti pagal aukščiausius galimus standartus parką. Jų oro kondicionieriumi keleiviniai tik laivai paprastai feauture savitarnos gėrimų ir užkandžių ar barą ir visi, bet vienas keltų funkcijas iš durų sėdimosios - reiškia, kad jūs galite dirbti savo įdegį net laive!

Aquabus laivai yra mažas ir vikrus, leidžiant jiems plaukti arti kranto. Tai suteikia keleiviams puikus vaizdas į Ibiza ir Formentera pakrantes iš viršutinio denio, ten, kur yra daug sėdėjimo.

Nepriklausomai nuo maršruto ar įmonė pasirinkti jūsų Ibiza keltu, jūs privalo turėti patogią ir atpalaiduojančią kelionę su vienu iš trijų gerai žinomų keltų bendrovėms.

Ibiza Port

Kai jūs gaunate į Ibiza Ferry Port jūra turite unikalią vaizdas Dalt Vila, paskelbė Pasaulio paveldo UNESCO 1999 metais keltai iš keltų uosto ir uosto ibiza eiti į Barseloną, Palmą, Valencia, Denia, Formentera, Alicante, Denia ir Formentera uostus. Visi šie keltai galima užsisakyti su AFerry

Ibiza Jūrų Perkėla paslaugos

"Ibiza Keltų uostas siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginius.

Ibiza keltų uosto Kryptys

"Ibiza uosto įsikūręs Ibisos mieste. Prieiga prie uosto yra išjungtas Avenida Santa Eulalia ir keleivių terminalas vadinamas "Estacion Maritima Del Puerto '.

Ibiza Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Aquabus Ferry Boats

Aquabus Ferry Boats, Avinguda de Santa Eulària des Riu, 100A, Ibiza, 07800, Balearics,Spain

Balearia

Estación Marítima, Andenes del Puerto s/n, C.P. 07800, Balearics

Trasmapi

Estación Marítima Ibiza-Formentera s/n Taquilla 3 y 4, 07800 Ibiza, Spain, Balearics

Mediterranea Pitiusas

Avda. Santa Eulalia del Río s/n Estación Marítima de Ibiza, 07800 Ibiza, Balearics

Trasmediterranea

Estación Marítima, Andenes del Puerto s/n, C.P. 07800, Balearics