Hydra keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Hydra su AFerry. Jūs galite naudoti Hydra imtis keltai aplink Saronic Islands, o taip pat į Graikiją. Buities paslaugos į Saronic Islands yra iš Hydra į Poros ir Spetses o keltai atokiau nuo Saronic Islands plaukti į Ermioni, Pirėjo ir Porto Heli.

Hydra Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Hydra yra valdomas Hellenic Seaways. Kai ieškote keltu į Hydra, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Hydra keltai su Graikijos Seaways yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Hydra bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Hydra keltai
  • Hydra keltai
  • Hydra keltai

Apie Hydra

"yra tik apie 37 jūrmylių nuo Pirėjo uosto, kuris tarnauja Atėnai, Hidra yra labai patogu sala šventes. Nežiūrint į savo artumą į Atėnus, Hidra turi visą žavesį ir ypatybes tipiškas graikų saloje. Iš Hydra sala yra Egėjo jūroje tarp Saroniku įlankos ir Argolidės įlanka ir yra atskirtas nuo Peloponeso siaura juostele vandens. Senovėje sala buvo žinoma kaip Hydrea, o tai reiškia "vanduo" graikų kalba, nuoroda į salų natūralių šaltinių. Pagrindinis miestas vadinamas "Hidra uostas" turi pusmėnulio formos uostą su restoranų, parduotuvių, rinkų ir galerijas, kurie stengiasi įtikti turistams ir vietiniams gyventojams. Hidra yra geras keltų nuorodos į Ermioni, Spetses, Piraeus, Poros ir Porto Heli.

Keltai į ir iš Hydra

Graikijos Seaways " yra vienas didžiausių ir geriausiai žinomas iš Graikijos keltų operatoriams. Be tradicinių keltų, bendrovė taip pat veikia katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie kartais gali būti iki 50% greičiau nei kitų įmonių su įprastiniais keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Jų keltai yra modernus ir teikti visą spektrą įrenginių laive.

Koks būdas jums ar nuo Hydra, esate tikri, kad turite puikią kelionę su šio garsaus graikų keltų bendrovės.

hidra Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hellenic Seaways

Hydra Ferry Port, Hydra Town (Ydra), Hydra Island, Saronic Islands, Greece