Hvar keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Hvar uostas yra įsikūręs vakarinėje pakrantėje Hvaras (Kroatija). Keltai iš Hvar eiti į Ankona Peskara Italijoje. Galite užsisakyti keltu su AFerry

  • Hvar keltai
  • Hvar keltai
  • Hvar keltai

Keltai į ir iš Hvar

mėlyna linija keltai " turi a la carte restoranas, savitarnos restoranas, kazino, lounge baras, vaikų žaidimų kambarys, neapmuitinamų prekių parduotuvės, vairuotojo poilsio, registratūra poilsio, koplyčia ir viršutinio denio baras.

SNAV a> turi naujausias ir greičiausias laivynas Viduržemio sudaro daugiausia su povandeniniais sparnais ir katamaranai. SNAV keltai gali pasiekti greitį iki 38 mazgų. Visi SNAV katamaranais ir povandeniniais sparnais turite kavinių ir batonėliams laive.

Apie Hvaras

Nors atstovaujančių įvairių pietų Kroatijos salyno suformuota daugybė salų dalį, Hvaras buvo pripažinimo taikomos, išsiskiria tiek savo gamtos grožiu ir jos kultūros sluoksnių, nes pirmųjų dienų.

Hvar neseniai įsigijo yra vienas iš gražiausių salų pasaulyje dėka savo švelniu klimatu su šiltomis žiemomis ir malonių vasaromis kartu su spalvingas levandų laukų, alyvmedžių ir vynuogynų statusą.

Hvar siūlo begalines galimybes praleisti atostogas su gražiais smėlio paplūdimiais, unikalaus gastronomijos, aukštos kokybės apgyvendinimo paslaugos ir kosmopolitišką gyvenimo būdą kartu su daugeliu barų, naktinių klubų ir restoranų.

Hvar Port

Hvar keltų uosto slypi Adrijos jūros, nuo daug tankiai apgyvendintose Kroatijos pakrantėje. Hvaras yra įsikūręs praktiškai visi maršrutai, kurie kerta Rytų Adrijos centre. Galite plaukti nuo Hvar Ankona Italijoje AFerry

Hvar Jūrų Perkėla paslaugos

Nors pats Hvaras keltų uosto neturi daugybę patogumų, įvairių patogumų yra per pasiekiami atstumu nuo uosto.

Kelionė į Hvaras

Hvar Keltų uostas yra lengvai prieinama keliais.