Huelva keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Huelva Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Huelva su AFerry. Keltai į Huelva, Ispanija, galima gauti iš Lanzarote ir Tenerife. Jūs galite imtis keltu į Huelva nuo Arrecife, Las Palmas de Gran Canaria ir Santa Cruz de Tenerife.

Huelva Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Huelvos valdo NAVIERA Armas. Kai ieškote keltu į Huelva, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat parodyti jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Cadiz, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Huelva keltai su NAVIERA Armas yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Huelva bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Huelva keltai
  • Huelva keltai
  • Huelva keltai

Apie Huelva

Huelva yra Huelvos provincijos Andalūzijos regiono sostinė, įsikūrusi pietvakarių Ispanijoje. Miestas buvo apgyvendinta nuo 3000 m iki Tartessians, finikiečiai, graikai, romėnai, arabai, ir galiausiai užkariavo karaliaus Alfonso X

Jis turi apie 150.000 gyventojų, ir tai namo Recreativo de Huelva seniausia futbolo klubas Ispanijoje įkūrė britų Alexander Mackay ir Robert Russell Ross 1889.

Huelva yra modernus ir draugiška miestas, su daugybe restoranų, barų ir lauko kavinių, muziejų, paminklų ir parduotuvių. Yra daug atviras veiklą ir vietų aplankyti Huelva.

Keltai į Huelva

Naviera Armas " yra moderni laivyną su dideliu pasirinkimu barų ir restoranų. Bet kelionė su NAVIERA Armas privalo būti patogus ir atsipalaiduoti patirtį.

Huelva Port

"įsikūręs Pietų pakrantėje Ispanijoje, Huelvos keltų terminalas yra įsikūręs eksterjeras uosto, mieste Palos de la Frontera. į Naviera Armas keltai nuorodos Ispanijos pietuose ir Kanarų salas su savo maršrutus į Las Palmas de Gran Canaria ir Santa Cruz de Tenerife. Jūs galite užsisakyti šiuos maršrutus lengvai su AFerry.

Huelva uosto įrenginiai

keltų prieplauka yra įsikūręs eksterjeras uostas (Puerto išorės). Yra nemokama autobusu, kad nuves jus iš išorės uosto Huelva miesto centro atvykus, o nuo Huelva į išorę uosto išvykimo.

autobuso išvykimo iš doko į miestą yra penktadienį, kai keltas atvyksta ir išvykimas iš miesto į doką yra šeštadienį 11 val nuo Huelva autobusų stotyje, peroną 23.

Kelionė į Huelva

Huelva yra labai gerai prijungtas prie Ispanijos poilsio. Tai tik viena valanda kelio nuo Sevilija atsižvelgiant greitkelio A-49.

Huelva Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Naviera Armas

Polígono Industrial Puerto Exterior, Muelle sur s/n , Palos de la Frontera, Huelva 21001, Spain