Hovertravel

Hovertravel
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Hovertravel oro pagalve į Isle of Wight iš Anglijos ir į Angliją iš Isle of Wight. Hovertravel yra pasaulyje ilgiausiai veikia komercinės oro pagalve aptarnavimo ir yra tik keleivių vežimo tvarkaraštyje oro pagalve paslauga Europoje. Hovertravel siūlo greičiausią kelią kirsti Solent.

Galite naudoti AFerry užsakyti Hovertravel keltai iš Porstmouth (Southsea) į Ryde prievado Isle of Wight. Žiūrėkite žemiau naujausias Hovertravel kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant jūsų maršrute dėl detaliojo Hovertravel grafiką įskaitant pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija baigiama likus 5 minutėms iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Hovertravel Maršrutai

   Hovertravel apžvalga

   Hovertravel yra pasaulyje ilgiausiai veikia komercinės oro pagalve aptarnavimo ir yra tik keleivių vežimo tvarkaraštyje oro pagalve paslauga Europoje. Hovertravel siūlo greičiausią kelią kirsti Solent tarp Southsea, Portsmouth ir Ryde, Isle of Wight. Su Hovertravel jūs imtis tiesiogiai arba Southsea ar Ryde kranto, suteikiant jums greitą prieigą prie abiejų uostų. Tolesnis kelionės jungtys yra lengvai prieinama nuo Southsea ir Ryde. Jūs galite užsisakyti pigūs Hovertravel keltai internete, patikrinti prieinamumą ir naujausias kainas ir tada gauti momentinius pašto lengviau surasti AFerry.

   Hovertravel pateikti Hoverbus paslauga, kuri jungia su tuo Southsea Hovercraft ir patogiai turėjo keleivius į ir iš Portsmouth Harbour, Gunwharf Quays" ir Portsmouth ir Southsea miesto centro. Taip pat yra didelė automobilių stovėjimo aikštelės į terminalą, Autobusų stovėjimo aikštelė netoliese ir National Express ir Greyhound autobusų stotys priešais terminalą.

   oro pagalve yra atrakcija turistams savo teisę. Hovertravel įkurta 1965 metais ir per 26 mln keleiviai keliavo paslaugos

   Hovertravel laivyno ir Laivo įrangos

   Hovertravel turi du amatų. Laisvė 90 " yra API-88/100S dizaino, bet BHT130 Solent Express, kuri buvo įvesta 2007 metais, žymi viena Hovertravel labiausiai reikšmingų laimėjimų, yra pirmasis modelis turi būti visiškai sukurta ir pastatyta sesuo įmonės Hoverwork (dabar vadinamas grifonas Hoverwork Ltd "). BHT130 , sveria 75 tonų, bus teikiamos 130 keleivius ir gali važiuoti 45 mazgų greičiu, nors yra pajėgi greitis viršija tai.

   Šios oro pagalve yra erdvūs interjerą ir yra skirtos teikti didelį komfortą ir patikimumą keleiviams net nepalankiomis oro sąlygomis.