HOU keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

"Hou yra mažas miestelis įsikūręs ant Jutlandijos pusiasalio, kuris yra lengvai pasiekiamas iš pagrindinio kelio iš šalia esančių miestelių ir kaimų. Su SamsoFærgen galite užsisakyti keltų iš Hou į Saelvig apie Samsė sala. Jūs galite užsisakyti visus šiuos keltus iš AFerry.

Apie Hou

Taip pat yra nedidelis butas sala, netoli uosto, vadinamo Hou Ronas, kuris atsirado tik nuo 1930 m jūra. Į šiaurę nuo keltų uosto rasite keletą smėlėti paplūdimiai visai šeimai mėgautis, arba galite tyrinėti netoliese miškai, praplauti pėsčiųjų ir lengva dviračių maršrutų galimų.

Hou Port

mažas miestelis Hou yra pagrindinis keltų uosto pusiasalyje, su kasdien nuorodą į ir nuo Samsė sala (iš Saelvig uostas). Daugumoje dienų, Samsė sala yra aiškiai matomas iš Hou. Keltai iš Hou į Samsė galima užsisakyti su AFerry

Hou uosto įrenginiai

Įranga uoste yra gana pagrindinis. Tačiau yra keletas nedidelių kavinių pėsčiomis.

Kelionė į Hou

Nuo E45 Europos greitkelio, galite Rozchodzić kelyje 445, kuris nukelia jus tiesiai į uostą. Taip pat yra reguliariai autobusų nuorodos, taip pat ir iš netoliese miesto Århus iš kur galima rasti jungiamuosius nuorodos į Daniją poilsio.

Specialūs pasiūlymai

  • HOU keltai
  • HOU keltai
  • HOU keltai

Apie Hou

"Hou įsikūręs Danijoje ant Juttland pusiasalyje. Hou yra nuostabus ir žavinga maža uosto miestas. Yra jachtų, gerų parduotuvių, užeigą ir keletą restoranų alkanas keliautojų aptarnaujančių tipiškas Danijos virtuvė Marina. Paplūdimyje taip pat gražus ir puikus greitas gaivus pėsčiomis iki pavartojus savo kelto.

Hou Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

SamsoFærgen

Strandgade, 8300 Odder, 8300, Denmark