Holyhead keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Holyhead Maršrutai

Užsisakykite keltu į Holyhead su AFerry. Keltai į Holyhead, Velse, yra prieinami iš Airijos. Jūs galite imtis keltu į Holyhead iš Dublino.

Holyhead Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Holyhead valdo Airijos keltai ir "Stena Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Holyhead, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Holyhead, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Liverpool, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Holyhead keltų su Airijos keltai ir "Stena Line yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio paslaugos, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Holyhead bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Dublin - Holyhead
(Irish Ferries)
171 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 9 d., trečiadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 17 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 1
Dublin - Holyhead
(Stena Line)
196 €
  • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 31 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 28 d., trečiadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 3

Specialūs pasiūlymai

  • Holyhead keltai
  • Holyhead keltai
  • Holyhead keltai

Apie Holyhead

Holyhead yra didžiausias miestas ant Anglesey saloje. Tačiau, Holyhead yra iš tikrųjų ant susijęs mažesnio saloje - Šventosios Island - iš čia ir pavadinimas Holyhead. Miestas ir uostas yra lengvai pasiekiamas automobiliu, atsižvelgiant į A55.

Holyhead ir Anglesis yra svajonė miestai mėgėjams lauke. Čia rasite pasaulinio lygio golfo kursai, žvejyba, gamtos takai ir nuostabiu paplūdimiu. Jei jūs galvojate apie praleisti šiek tiek laiko čia prieš ar po kelto kelionę, tada jūs tikrai turėtų nedvejodama.

Keltai į ir iš Holyhead

Airijos keltai , veikia daug greitai ir tradicinių keltų spektrą savo maršrutus, turintys didelę traukiniuose esančiais patogumais Jūsų patogumui ir malonumui. Stalo patogumai nemokamą WiFi, labai restoranėlį, kavinių, parduotuvių, barų ir du kino teatrus.

"Stena Line" laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat jaukūs en-suite kajutės pasirinkimas.

Holyhead Port

Holyhead Keltų terminalas yra Anglesey, Šiaurės Velse. Jis yra užimtas Keltų uostas maršrutų į Dubliną ir Dun Laoghaire Airijoje todėl svarbi grandis sausumos transportu tarp Anglijoje, Velse ir Airijoje. Archeologiniai duomenys rodo, žmonės buvo buriavimo iš Holyhead į Airiją per pastaruosius 4000 metų.

Holyhead uosto įrenginiai

Ilgalaikė automobilių stovėjimo aikštelių nėra. Pagrindinis automobilių stovėjimo aikštelė yra trumpas atstumas nuo Holyhead Keltų terminalo, bet nemokama Park & Ride autobusu veikia aplink laivų atvykimo ir išvykimo laikas. Mokėjimas gali būti atliekamas grynaisiais pinigais arba kortele per vieną iš automobilių stovėjimo automatai.

trumpalaikė automobilių stovėjimo aikštelė yra už pagrindinio terminalo pastatą už nutraukiamas ir įlaipinami keleiviai. Buvimo trukmė tik 20 minučių ir yra nemokamas.

Automobiliai pastatyti savininko rizika. Automobilių parkai patruliuoja ir turi CCTV aprėptį.

Kelionė į Holyhead

Holyhead keltų terminalas yra šalia Holyhead miesto centre, ir yra pasiekiama po A5 iš Midlands, arba A55 iš Chester. Iš ten, Holyhead Keltų uostas yra gerai pažymėtos.

Yra dažnai Autobusai ir tarpmiestiniai autobusai į Anglesey ir Holyhead iš Anglijos ir Velso. National Expresstaip pat siūlo paslaugas į Holyhead Keltų terminalo.

Holyhead traukinių stotis yra dalis pagrindinės linijos priėmimo jis lengvai pasiekiamas iš likusioje Jungtinės Karalystės dalyje.

Holyhead Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Irish Ferries

Salt Island, Gwynedd, North Wales, LL65 1DR, United Kingdom

Stena Line

Terminal One, Holyhead, Anglesey, Gwynedd, Wales, LL65 1DQ, United Kingdom