Hitakatsu keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Hitakatsu su AFerry. Keltai į Hitakatsu, Japonijoje, galima iš Pietų Korėjos. Jūs galite imtis keltu į Hitakatsu iš Busano.

Hitakatsu Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Hitakatsu valdo Kobee. Kai ieškote keltu į Hitakatsu, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Tsushima padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Hitakatsu keltai su Kobee yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Hitakatsu bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Hitakatsu keltai
  • Hitakatsu keltai
  • Hitakatsu keltai

Apie Hitakatsu

Hitakatsu yra uostamiestis šiaurinėje pakrantėje Cušima į prefektūra Nagasakis, Japonija. Cušima yra tarp Pietų Korėjos ir Japonijos, apie 60 km nuo Pietų Korėjos žemyninės dalies. Pagrindinis sala Tsushima kažkada buvo vienas saloje, bet 1671 ji buvo padalinta į dvi dalis ir 1900 m kanalų sumažinti siauros sausumos tiltų salos viduryje, sukurti "North Island" (Kamijima) ir "South Island" (Shimojima). Ką mes vadiname "Cušima" paprastai apima šiuos pagrindinius salos ir visų aplinkinių mažas salas.

Hitakatsu keltų uosto

Yra 2 pagrindiniai uostai Cušima: Hitakatsu yra įsikūręs Cušima ir Izuahara šiaurėje, paslėptas pietryčių kampe saloje. Abu uostai aptarnauja Kobee keltai, kurie valdo greitai povandeniniais sparnais tarp Japonijos ir Pietų Korėjos laivynas.

Hitakatsu Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Kobee

Hitakatsu Port, , Japan