Hirtshals keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Hirtshals Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Hirtshals su AFerry. Keltai į Hirtshals Danijoje, yra iš Norvegijos. Jūs galite imtis keltu į Hirtshals iš Bergeno, Kristiansand, Langesund, Larvik ir Stavangerio.

Hirtshals Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Hirtshals yra valdomas Color Line ir Fjord Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Hirtshals, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Hirtshals, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat parodyti jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Frederikshavn, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Hirtshals keltai su Color Line ir Fjord Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugos, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Hirtshals bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Kristiansand - Hirtshals
(Color Line)
29 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 2 d., trečiadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis (Vienas kryptis)
  • 1 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)
Larvik - Hirtshals
(Color Line)
112 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 19 d., šeštadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 1
  • Hirtshals keltai
  • Hirtshals keltai
  • Hirtshals keltai

Apie Hirtshals

Lankytinos pamatyti o Hirtshals apima Nordsøen Okeanariumas, vienas iš didžiausių akvariumų Europoje su 70 skirtingų rūšių surinkimo ir 35 metrų aukščio Hirtshals Fyr Švyturys, pastatytas 1860 .

Keltai į ir iš Hirtshals

Color Line eksploatuoja šešis modernius laivus, įskaitant kruizinių laivų, didelės spartos keleivinis keltas ir krovininis laivas. Laive rasite visus restoranais karštą maistą ir užkandžius, taip pat didelius neapmokestinamų parduotuvių su platų prekių kategorijas.

"Fjord Line" , turi du laivus, plaukiančius iš Hirtshals, MS Bergensfjord , o vienas iš sparčiausiai pasaulyje laivų - greitai katamaranų Fjord Line "Express" ,. Laive abiejų laivų rasite platų įrenginių.

Smyril linija , visada stengiasi suteikti geriausią klientų patirtį laive. Jie atnaujino bevielio ryšio paslaugas laive M/F NORRONA įtraukti GPRS, CrewSIM ir WLAN. Šis modernus bevielio ryšio technologija suteikia verslo keliautojams galimybę pasivyti savo verslą, net kai laive.

Hirtshals Port

Keltai iš Hirtshals Danijoje plaukti į Kristiansandas Langesund ir Larvik Norvegijoje, į Torshaven Farerų salos, į Seysdisfjordur Islandijoje. Visi šie keltai galima užsisakyti greitai ir lengvai su AFerry.

Hirtshals uosto įrenginiai

Keltų Terminalas yra įsikūręs netoli miesto centro tik pora minučių pėsčiomis nuo Nicos prekybos gatvių, restoranų ir kavinių. Keltų terminalo paslaugos apima bagažo skyriai, bankomatų, bilietų biurą, liftas, kavinė, tualetas ir mokėti telefonai. Yra vieša automobilių stovėjimo aikštelė prieinama uosto teritorijoje.

Kelionė į Hirtshals

"Europos maršrutų E39 greitkelio baigėsi Hirtshals, todėl lengvai pasiekiamas automobiliu. Taip pat yra nuolatiniai ryšiai su pagrindinio Danijos geležinkelių tinklo naudojant privatų Hirtshalsbanen.

Hirtshals Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Color Line

Færgeterminalen, 9850, Denmark

Fjord Line

Nordsoterminalen, Containerkajen 4, Hirtshals, 9850, Denmark

Smyril Lines

Nordsoterminalen, Containerkajen 4, Hirtshals, 9850, Denmark