Heysham Keltų

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Heysham Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

keltai į ir iš Heysham plaukti į Douglas ant salai. Šiuo metu Isle of Man Garo paketinis veikti šį keltų paslaugas. Vidutinė kaina šį mėnesį £ 235 už automobilį ir dviejų žmonių ant grįžimo.

Buriavimas trukmė

kirtimo laikas yra nuo 3 valandas ir 45 minučių (Ben mano-Chree), priklausomai nuo potvynių ir oro sąlygų. Yra iki 2 perėjose per parą.

Mes lyginame, todėl jūs gaunate geriausią kainą

Kai ieškote keltu į Heysham, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko Pasirinkę. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Liverpool-Isle of Man "ir" Liverpool Birkenhead-Isle of Man, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus

.
  • Heysham Keltų
  • Heysham Keltų
  • Heysham Keltų
<- borto informacijos meno sala garo paketų: + in-line vaizdai iš kurių vienas turėtų būti eksterjero laivas -->

Borto savo Heysham keltu su Isle of Man Garo paketų

ras visi Meno sala Garo Paketiniai keltai pasiūlyti aukščiausius standartus komforto ir puikus traukiniuose esančiais patogumais. Kai keliaujate su Isle of Man Garo paketas, jūs rasite vandenyno Avenue parduotuvė, prekiaujanti įvairių produktų, įskaitant laikraščių ir žurnalų. Jei išgalvotas užkąsti ar greitai gėrimas yra daug barų ir restoranų laive pasirinkimas. Garo Paketiniai virėjai ir darbuotojai naudoja Fairtrade ir vietinę produkciją iš Isle of Man tai reiškia, jūsų maistas yra ne tik skanus, bet natūra aplinkai taip pat.

Borto jei jūs ketinate turėti keletą valandų miego ar tiesiog norite šiek tiek privatumo, užsisakyti kabina ant Ben MyChree paslauga. Yra 4 Krantinė en-suite kajutės su TV ir nemokami arbatos ir kavos. Galite pasinaudoti iš kajučių tarnybos ir turėti savo maistą patiekiami Jūsų salone taip pat. Premium Nameliai yra galima, jei norite gauti daugiau komforto nei standartinių kabinos ir yra DVD grotuvai ir DVD, šaldytuvas su šaltų gėrimų, ir taip pat yra užkandžių, laikraščiai ir žurnalai įtraukti.

Heysham Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Isle of Man Steam Packet

Passenger Terminal, South Quay, Heysham, Lancashire, LA3 2XE, United Kingdom