Heraklion keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Heraklionas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Heraklioną su AFerry. Keltai į Heraklioną, Kretoje, yra prieinami iš Graikijos ir Kikladų. Jūs galite imtis keltu į Heraklioną nuo Ios Milos, Mykonos, Naxos, Paros, Piraeus, Rodas ir Santorini.

Heraklionas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Herakliono yra valdomas Aegeon Pelagos, anek Superfast, Golden Star Ferries, Graikijos Seaways, Mino Linijos ir jūros Jets. Kadangi 6 keltų bendrovės veikia ir iš Herakliono, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Heraklioną, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Chania, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su Aegeon Pelagos ir kitų įmonių, veikiančių į ir iš Herakliono yra žinomas dėl savo komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Heraklioną bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Heraklion keltai
  • Heraklion keltai
  • Heraklion keltai

Apie Heraklionas

Heraklionas yra sostinė Kretoje ir prekybos centras saloje. Jis taip pat yra pagrindinis uostas atvykimo į Kretą už lankytojų balsų dauguma. Energingas ir darbo smulkūs metropolis su patrauklių bruožų, jūros, kultūros, puikus maistas ir draugiški, sveikinimo žmonės tai puikūs vieta apsilankyti. Herakliono archeologijos muziejus yra verta aplankyti. Rinkti kartu daug radinių iš svarbiausių archeologinių vietų Knossos, Archanes, Phaestos ir Zakros Kretoje. Žiūrėti likusius įžymybių Herakliono fortifikacijos sienos, kurios apibrėžia "senamiestį". Pirmieji įtvirtinimai buvo pastatyti arabai, o vėliau buvo sustiprintas venecijiečių.

Keltai į ir iš Herakliono

"Laive " Blue Star Ferries ", taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynės asortimentas, rasite a la carte restoranas , kavinė, baras, parduotuvės, internetas, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Mino Linijos , veikia modernus, gerai įrengtas parką keltais, kurie keleiviams pasiūlys platų įrenginių. Laive rasite visiškai ir savitarnos restoranai, internetas kambariai ir parduotuvės. Kai kuriuose laivuose taip pat galite rasti vasaros laikas baseinas, baras, diskoteka ir net sporto salę.

Anek ir Superfast jau jungiamas siekiant suformuoti įmonę, pavadintą Anek Itin , su laivyno laivyno 15 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Itin Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

Graikijos Seaways " yra vienas geriausiai žinomų Graikijos keltų kompanijos. Be tradicinių keltų, bendrovė taip pat veikia katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie dažnai gali būti iki 50% greičiau nei įprasti keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop visoje Graikijos salų ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Rasite jų keltai yra modernus ir teikti visą spektrą įrenginių laive.

Jūra Lėktuvai veikia trys laivai, SeaJet2 MegaJet ir SUPERJET ,. Visi jų keltai yra greitas ir teikti geras susisiekimas tarp skirtingų salų ir Graikijos žemyninės dalies ir bet kokią kelionę su šia kompanija bus lengva ir atpalaiduojanti patirtis.


Koks būdas jums pasirinkti jūsų Hearklion keltu, visada rasite daug su AFerry.

Heraklionas Port

Heraklionas ir jos keltų uosto yra įsikūręs vos Kretos šiaurės pakrantėje centre, kur svarbiausi miestai, ir didžiausia dalis finansinių ir visus transporto veikla sukūrė.

Heraklion uosto įrenginiai

Heraklionas keltų uostas turi plačias priemones, siekiant patenkinti visų savo lankytojų poreikius. Uosto teritorijoje, bet ir kelios minutės pėsčiomis nuo uosto rasite daug parduotuvių ir restoranų, kelionių agentai ir kelionių operatoriai. Taip pat yra daug viešbučių svyruoja nuo prabangos klasės nedidelį RENT-A-kambario ir netoliese jaunimo nakvynės namai.

Parkavimo yra prieinama ne tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu uoste su skirtose vietose prieinami tiems, su negalia.

Kelionė į Herakliono uostą

Heraklionas keltų uostas yra beveik Kretos šiaurės pakrantėje centre ir gali būti lengvai pasiekiamas automobiliu. Atvykstant iš Agios Nikolaos, imtis nacionalinio kelio ir važiuoti į vakarus, kuris yra greičiausias būdas pasiekti Heraklion ir sekite ženklus į keltų uosto.

Nuo per Herakliono miesto vairuoti į šiaurę arba išilgai jūros pusėje ir sekite ženklus į uostą. Vairavimo nuo Rethymnon ar Chania į Heraklioną, imtis National Road, vairuoti į vakarus ir sekite ženklus.

Nuolatiniai autobusai iš rytų ir vakarų pakrantėje atvykti į autobusų stoties labai arti keltų uosto ir uosto Heraklione.

Taksi yra pagrįstai įkainoti Graikijoje. Keletas radijo taksi bendrovės yra Herakliono ir kitur Kretoje, todėl jūs galite lengvai anksto užsisakyti savo transportu į Heraklioną uostą.

Heraklionas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

ANEK Superfast

Port of Heraklion, Heraklion, Crete, Greece

Aegeon Pelagos

Port of Heraklion, Heraklion, Crete, Greece

Blue Star Ferries

Port of Heraklion, Heraklion, Crete, Greece

Hellenic Seaways

Port of Heraklion, Heraklion, Crete, Greece

Sea Jets

Port of Heraklion, Heraklion, Crete, Greece

Minoan Lines

Port of Heraklion, Heraklion, Crete, Greece