Helsinkis keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Helsinkis Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Helsinkį su AFerry. Keltai į Helsinkį, Suomijoje, yra iš Åland, Estijoje, Vokietijoje ir Švedijoje. Jūs galite imtis keltu į Helsinkį iš Mariehamn, Stokholme, Taline ir Travemiundėje.

Helsinkio Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Helsinkio valdo Eckerö Line, Finnlines, Tallink Silja "ir" Viking Line. Kadangi 4 keltų bendrovės veikia ir iš Helsinkio, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Helsinkį, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Karlskrona, Naantali ir Nynashamn padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su Eckerö Line ir kitų įmonių, veikiančių į ir iš Helsinkio yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Helsinkį bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Tallinn - Helsinki
(Eckerö Line)
54 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 3
Tallinn - Helsinki
(Tallink Silja)
53 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 16 d., trečiadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 3 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 1
  • Helsinkis keltai
  • Helsinkis keltai
  • Helsinkis keltai

Apie Helsinkyje

Helsinkio, Suomijos kapitalo yra energingas, gyvas, pajūrio mieste. Helsinkio archipelagas susideda iš daugiau nei 300 gražiausių salų, iš kurių daugelis yra lengva gauti waterbus dienas paplūdimyje ar savaitgalio kempingų keliones. Nes ji yra gana kompaktiškas Helsinkis gali būti lengvai ištirti dėl snukio prieigą prie daugelio didelės žalios parkai, architektūros, kultūros ir apsipirkti. Helsinkio keltų uosto yra pietinėje pakrantėje Suomijos, ilsisi ant Suomijos įlankos Baltijos jūroje. Helsinkis yra judriausias keltų uosto Suomijoje daugiau kaip 6 milijonai keleivių kertančios ją kasmet siūlo jungtis į Švediją, Estiją, Vokietiją ir Rusiją skaičių kasdien. Tai visa tai gali būti nubaustas internete su AFerry.

Keltai į ir iš Helsinkio

Finnlines , turi žvaigždučių klasės keltai kiekvienas su vietos 500 keleivių, ir devynių klasių salone pasirinkti, visi, kurie turi parką privatus vonios kambarys, palydovinė televizija ir patogios lovos. Laive rasite įrenginius includng savitarnos savitarnos restoranas, kur patiekiama tik puikų Vokietijos ir Suomijos maisto. Jūrininkas Parduotuvė pardavimo kosmetika, juvelyriniai dirbiniai, saldumynai, suvenyrai, gėrimai, alkoholiniai gėrimai ir užkandžiai. Jūs taip pat finda treniruoklių salė ir sauna skyrių su tiek vyrams, tiek moterims sūkurine vonia.

Eckerö linija , veikia vienas didžiausių laivų Baltijos jūroje, M/S "Nordlandia ,. Laivas gali gabenti daugiau nei 2000 keleivių ir turi įvairių laive virtuvės rasti garsaus denio 6.

Princesė Marija ", Flagman " St Peter Line " , yra modernus, patogus laivas, kuris gali pasigirti platų laive paslaugų, įskaitant kazino, priėmimo zonos, diapazonas laive restoranų ir barų ir suomiška pirtis. Taip pat yra didelis muito parduotuvė. Yra dažnai specialių renginių laive teikti pridėtinę įspūdžių į sieną. Nameliai būna įvairių stilių ir dydžių.

Kai laive "Tallink Silja" laivas rasite platų laive įrenginių, įskaitant restoranų, barų, diskoteka, verslo holai, bevielis internetas, televizoriai, parduotuvių ir vaikų žaidimo srityse. Nesvarbu, ar esate atostogų ar verslo kelionę, "Tallink siūlo fantastinis laive paslaugą.

Viking Line , keltų siūlo platų pramogų ir kitų paslaugų, įskaitant kokybės restoranų, barų, holai, atsipalaiduoti saunos ir baseinų ir kitų SPA ir pramogų numerį įsėsti savo Modernus ir jaukus Viking Line keltais.

Terminalas Informacinės

Šiaurės, Pietų ir Vakarų uostų Helsinkio Keltų uostas tarnauti keleivių srautas plaukiančio kelto uosto.

Tačiau Helsinkio uosto susideda iš daugelio terminalų priklausomai kokia įmonė jūs naudojate, taip pat kurios maršrutas. Kadangi šie terminalai gali keistis, mes rekomenduojame, kad jūs atvykstate anksti uoste rasti kuris terminalas naudoti. Stengiamės, kad mūsų adresus iki šiol, bet terminalai nereikia dažnai keisti šio prievado.

Helsinkio uosto įrenginių

Visi terminalai yra įrengti bankomatus, Bagažo skyriai, malonių išvykimo holai, restoranai, kioskuose, "Bureau de change ir keltų įsiregistravimo kiekis. Tiek trumpalaikė ir Ilgalaikė automobilių stovėjimo aikštelės yra su automobilių stovėjimo metrų vietą.

Kelionė į Helsinkio uostą

Lahti/Porvoo: Paimkite greitkelio Helsinkyje, tada sekite ženklus, padedančią centro apie 1,5 km. Pasukite į dešinę (centre: Keskusta) ir vykdykite Varastokatu. Po maždaug 1,7 km pasieksite Sörnäisten Rantatie. Toliau po ženklus, padedančią centre. Kai pasieksite Pohjoislaituri, priimti teisingą juostą ir sekite ženklus, padedančią Katajanokka (laivo simbolis).

Tampere/Hämeenlinna: Take Hämeenlinnantie Helsinkis kelionėms, sekite ženklus, padedančią centre visą kelią iki Mannerheiminte. Po maždaug 5 km pamatysite baltos, apvalios Statybos ( "Svenska teatern) ant kairiojo šono, pasukite į kairę ir sekite Eteläesplanadi į Turgaus aikštę, tada sekite ženklus, padedančią Katajanokka.

Pori: , Kai jūs pasieksite žiedo Pitäjänmäki, pradėti po ženklus į centrą. Po maždaug 1 km jums ateis į Mannerheiminte. Iš čia atlikite tuos pačius nurodymus, kaip nurodyta pirmiau (nuo Tamperės).

Turku: Paimkite greitkelio į Helsinkį ir tada sekite ženklus, padedančią centras (laivo simbolis). Kai pasieksite Mannerheiminte maždaug po 2,5 km, atlikite tuos pačius nurodymus, kaip nurodyta pirmiau (nuo Tamperės).

Hanko: Paimkite greitkelio į Helsinkį ir tada sekite ženklus, padedančią centras (laivo simbolis). Vairuoti uosto ir pasukite į kairę į tunelio Uudenmaankatu. Kai pasieksite Uudenmaankatu galą įjunkite į kairę ir pamatysite baltos, apvalios Statybos ( "Svenska teatern) priešais jus. Iš čia atlikite tuos pačius nurodymus, kaip nurodyta pirmiau (nuo Tamperės).

Pagrindinė traukinių stotis yra netoli Rautatientori metro stoties ir turi vietinius ir tarptautinius paslaugas. ExpressBus yra 30 greitųjų autobusų bendrovių, kurios siūlo dažnus ryšius autobusu į Helsinkio keltų uosto konsorciumas. Autobusai į Helsinkio keltų uosto išvyksta iš autobusų stoties, netoli Mannerheiminte.

Helsinkis Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Eckerö Line

Helsinki, Länsiterminaali T2 (Western Harbour, Terminal 2), Tyynenmerenkatu 14, 00220, Helsinki, Finland

Finnlines

Hansa Terminal, Vuosaaren Satama, Provianttikatu 5, 00980, Helsinki, Finland

St Peter Line

Länsiterminaali (West Terminal), Tyynenmerenkatu 8, 00220 Helsinki, Finland

Tallink Silja

Helsinki - Stockholm; Helsinki - Aland islands: Helsinki South Harbour, Olympia Terminal, Eteläsatama (South Harbor), Olympiaranta 1, FIN-00140, Helsinki, Finland

Tallink Silja

Helsinki - Stockholm; Helsinki - Aland islands: Helsinki South Harbour, Olympia Terminal, Eteläsatama (South Harbor), Olympiaranta 1, FIN-00140, Helsinki, Finland

Viking Line

Viking Line terminal / Helsinki (Katajanokka): Katajanokanlaituri 8 (Mastokatu 1), 00160, Helsinki, Finland