Helsingor keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Modernus uosto Helsingør yra vartai iš Danijos į Švediją ir yra gerai prijungtas prie Danijos likusios geležinkelių, kelių ir autobusu įskaitant dažnus ryšius su Kopenhagos sostinėje. Jūs galite naudoti AFerry akimirksniu ir saugiai rezervuoti bilietus šiam labai populiarus keltų maršrutą.

  • Helsingor keltai
  • Helsingor keltai
  • Helsingor keltai

Keltai į ir iš Helsingborgas

"Scandlines" siūlo keltai šiuo populiariausių perėjos , Bendrovė turi 14 laivų priėmimo Scandlines "didžiausias keltas kompanija pietinėje Baltijos jūros laivynas. Visi jų laivai yra sumontuoti ir įrengti pagal aukščiausius šiuolaikinius standartus ir paprastai siūlo barų ir restoranų laive įvairovė.

Užsisakykite keltu į ir iš gražioje saloje Zelandijoje paprastai ir saugiai su AFerry.

Helsingor Port

Helsingor Keltų uostas guli ant Zelandijos salos pakrantės Rytų Danijoje 28 mylių į šiaurę nuo Danijos sostinės Kopenhagos. Oresundo garsas (siauras sąsiauris vandens) atskiria Helsingør iš Švedijos mieste Helsingborge.

Modernus uosto Helsingør yra vartai iš Danijos į Švediją ir yra gerai prijungtas prie Danijos likusios geležinkelių, kelių ir autobusų įskaitant dažnus ryšius su Kopenhagos sostinėje. Helsingor Keltų uostas sukūrė palaipsniui per metus, nes vis keltų eismą tarp Helsingor ir Helsingborgo ir dabar gali sutalpinti net didelių kruizinių laivų.

Helsingor uosto įrenginių

Helsingor Keltų uostas yra trumpas nuo miesto centro ir todėl dauguma patogumai yra labai prieinamos nuo keltų terminalo.

Helsingor keltų terminalas turi paslaugas, pavyzdžiui, turizmo informacijos stalas ir muitinės lengvatų kartu su kitais pagrindiniais objektų, tokių kaip tualetai, kavinė ir parduotuvė.

Kelionė į Helsingor

automobiliu
Helsingor yra lengvai pasiekiamas E55 greitkelio.

"Iki" Rail ,
Helsingor traukinių stoties sudaro du terminalus: DFDS terminalas nacionalinių traukinių ir mažesnį HHBG terminalą privačių geležinkelio kad eina palei šiaurinės pakrantės. Traukiniai Kopenhaga paleisti maždaug 3 kartus per valandą dieną.

Autobusu
Rasite ten yra autobusų paslaugas Gilleleje, Hillerod, Helsinge ir Lyngby ir kitus vietinės paskirties.

Apie Helsingor

"(Helsingør taip pat žinomas kaip Elsinore) yra vartai iš Danijos į Švediją, tačiau taip pat verta aplankyti savo teisę. Įsikūręs Zelandijos saloje Danijoje, jis turi apie 50,000 gyventojų. Yra daug viešbučių, barų ir restoranų pasirinkti iš, jei bus apsistota keletą dienų. Mieste datas nuo viduramžių. Shakespeare gerbėjai žino, Helsingør iš Hamleto ir turėtų galvą į didelių ir didinga Kronborg pilis. Hamletas, Šekspyras vadinamas Kronborg pilis Elsinore, tačiau ar jis aplankė nėra žinoma.

Priešais pilį rasite Kultūra uostas Kronborg kur galite rasti jūrų muziejų ir parodą, skirtą LODEK pastatas.

Helsingor Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Scandlines

Nordhavnsvej 13, 3000 Helsingor, Denmark