Helsingborg keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Helsingborg keltai galima užsisakyti internetu su AFerry. Keltai iš Helsingborg Švedijoje eiti Helsingor Danijoje ir gali būti greitai ir lengvai užsisakyti kambarį ant AFerry.

  • Helsingborg keltai
  • Helsingborg keltai
  • Helsingborg keltai

Keltai į ir iš Helsingborgas

"Laive Scandlines a> keltu galėsite mėgautis platų barų ir restoranų. Greitai valgio ar užkandžio galite eiti į savitarnos restorane arba bauda Skandinavijos ir Baltijos šalių virtuve galite mėgautis Full Service a la carte restoranas. Čia taip pat rasite TAX FREE parduotuvės laive, kur galima pasiimti sandorį ar dvi. Atminkite, kad kai kurie keltai labai trumpų maršrutų negali pasiūlyti visų šių įrenginių.

Apie Helsingborg

Helsingborgas Keltų uostas įsikūręs Zundo garso, Skåne County Pietų didžioji dalis Švedijos. Öresund garsas yra siauras sąsiauris, skiriantis Švedija iš Danijos. Helsingborgas keltų uostas yra viena iš didžiausių Europos ir judriausių uostų.

Jo vieta ant durų žingsnis Baltijos jūros suvaidino svarbų vaidmenį jo plėtrai per metus. Zundo garso siūlo neužšąlančiame laivybai uostą ištisus metus, todėl vienas iš lengvai prieinamų uostus.

Helsingborgas yra žinoma kaip ØRESUND perlų. Tai gražus Waterfront miestelis su daug pasiūlyti. Helsingborgas turi turtingą kultūrinį gyvenimą su istorinių vietų aikštelė.

Kai kurie iš jų yra Kärnan, viduramžių bokštas pastatytas kaip gynybinis bokštas aplink 12-ojo amžiaus, didingas dvaras namas ir Parklands apie Sofiero, nuostabiojo Kullaberg gamtos rezervatas su turtinga ir įvairi flora pakyla 188m virš jūros lygis.

Helsingborgas yra šiuolaikinis fotografiją Švedijos daug naktinių klubų ir diskotekų, teatrų, žinomų džiazo klubų ir koncertų tt kartu su kai kuriais iš geriausių restoranų palei krantinę pasivaikščiojimo.

Yra keletas puikių Shopping facilities pėsčiųjų gatvėse vaizdingoje Helsingborgas. Jei pageidaujate kai lauko veikla, tada kodėl gi ne pabandyti žvejybos ekskursijos ar nardymo ir banglenčių į Oresundo ar tiesiog atsipalaiduoti nuo gražių paplūdimių Helsingborgas.

Helsingborgo uostą

Helsingborgas Keltų uostas įsikūręs Zundo garso, Skåne County Pietų didžioji dalis Švedijos. Helsingborgas uosto yra padalintas į šiaurę, pietus, vakarus ir Marina uostų. Perkėla "Knutpunkten" (Šiaurės Harbour), kuri yra derinama keltas, traukinių ir autobusų terminalas miesto centre yra pagrindinis terminalas keleivinių keltų eismas. "Scandlines" veikia nuo šio terminalo.

Helsingborg uosto įrenginiai

Helsingborgas keltų uostas yra viena iš didžiausių Europos ir judriausių uostų. Helsingborgas Keltų terminalo turi platų įrenginių, skirtų keleiviams laukia įlipti į Helsingborgas keltais. Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė yra už terminalą, tačiau atkreipkite dėmesį, kad automobilių stovėjimo aikštelė yra ne saugoma 24 valandas.

Kelionė į Helsingborgo uostą

svarbių greitkeliai E4 ir E6, kuri jungiasi prie visų pagrindinių miestų Skandinavijoje ir Europoje susitikti čia Helsingborg poilsio. Išlipti į Helsingborgas Highway pietus ir sekite ženklus į "FärjaOslo". traukiniais kelis kartus per dieną į Helsingborgas iš Hamburgo, Oslo, Stokholmo ir Geteborgo

Yra. Taip pat yra vietos traukiniai laisvų mažesnių miestų regione. Swebus veikia greitojo autobusų paslaugas Jönköping, Halmstad, Kristiansand, Geteborgo, Stokholmo ir Kopenhagos Danijoje ir Skånetrafiken tarnauti regionų ir vietos paslaugas.