Graikijos Seaways

Graikijos Seaways
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Graikijos Seaways keltu į daugumą svarbiausių Graikijos salų. Atkreipkite dėmesį, kad vis dėlto daug maršrutų yra prieinami tik vasarą. Graikijos Seaways "yra vienas iš populiariausių ir gerai žinomų Graikijos keltų bendrovių ir turi vieną didžiausių laivynų laivų Graikijoje. AFerry visada turi pigūs kainas Graikijos Seaways ir naujausius specialius pasiūlymus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Be transporto priemonės keliaujantys keleiviai turi užsiregistruoti likus mažiausiai 30 min. iki išvykimo, visi kiti keleiviai – likus 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Graikijos Seaways Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Graikijos Seaways tvarkaraščio sezono

   Atkreipkite dėmesį, kad Graikijos Seaways neveikia pilną tvarkaraštį už vasaros mėnesius. Visų pirma, tai paprastai neįmanoma užsakyti maršrutus į Kikladų salų, pavyzdžiui, Santorini ir Mykonos.

   Apie valdybos Graikijos Seaways keltų

   "Graikijos Seaways parką šiuo metu sudaro 34 laivų. 15 tradicinių keltų ir 19 greitaeigiai laivai. Graikijos Seaways "laivynas greitai laivų HIGHSPEED numeriai nuo 4 iki 5 ir Graikijos Vėjo , gali sumažinti kelionės trukmę, palyginti su tradiciniais keltais iki 50%.

   Taip pat yra šeši plaukioja-cat laivai vietų Kikladų, Sporades ir Saronic Islands. Šios greitųjų katamaranai tipo laivai siūlome patogų, greitą ir prabangus kelionę ir paprastai atlikti tarp maždaug 300 ir 500 keleivių.

   Dėl kai trumpesnių maršrutų vasarą, taip pat su sąlyga, plaukiojantys delfinų laivai. Šie laivai paprastai susideda iš vienos didelės svetainės erdvės su lėktuvu stiliaus krėslų. Užkandinė dažnai pateikiami, tačiau trumpi reisai reiškia nereikia plataus įrenginių poreikis.

   Graikijos Seaways "parką 10 tradicinių keltų ne tik padės turizmą Graikijos salų, bet taip pat yra labai svarbus ekonomikai salų, vykstantiems į daugiau nei 25 uostuose. Taip pat kaip kajutės asortimentą, keltai pasiūlyti naujausias funkcijas, pavyzdžiui, restoranų, parduotuvių ir saulėje deniuose. Kai keltai taip pat baseinai kurios gali būti naudojamos per vasaros mėnesius. Šie modernūs laivai paprastai taip pat gali vykdyti transporto priemonių ir atlikti tarp maždaug 1300 ir 1900 keleivių.


   Ar vartojate Graikijos Seaways Pirėjo Santorini maršrutą, Graikijos Seaways Pirėjo Mykonos keltu, ar bet kokį kitą Graikijos Seaways maršrutą, esate tikri, kad turite puikią kelionę su šio populiaraus ir gerai žinomo keltų bendrovės ,

   video

   Graikijos Seaways YouTube video