Harwich Keltų

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Harwich Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

keltai į ir iš Harwich burės į Olandiją Hook pats tiesiausias kelias į Nyderlandus ir Vokietiją nuo Anglijos pietuose. Šiuo metu keltų kompanija "Stena Line" veikti šį keltu. Yra dieną ir naktį reisai su iki 2 perėjose per dieną. Vidutinė kaina šį mėnesį £ 309 už automobilį ir dviejų žmonių ant grįžimo.

Buriavimas trukmė

kirtimo laikas yra nuo 6 valandas ir 30 minučių, priklausomai nuo buriavimo pasirinkti. Yra iki 2 perėjose kasdien šiuo maršrutu.

Mes lyginame, todėl jūs gaunate geriausią kainą

Kai jūs ieškoti Harwich Pajungti Olandijos keltais, mes taip pat daryti keltas palyginimas su panašiomis maršrutais. Pavyzdžiui, mes taip pat palyginti keltai iš Hull-Rotterdam Europoorte, Hull-Zeebruge ir Newcastle- Amsterdamo IJmuiden. Ir, žinoma, mes parodysime jums daugybę kartų ir kainų, todėl jūs galite gauti savo geriausią pasiūlymą

.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Hook of Holland - Harwich
(Stena Line)
581 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 6 d., sekmadienis
  • Kelionė: 2020 m. gruodžio 21 d., pirmadienis - 2020 m. gruodžio 28 d., pirmadienis
  • Automobilis + 2
  • Harwich Keltų
  • Harwich Keltų
  • Harwich Keltų

Borto savo Harwich Ferry

Čia rasite visą Stena Line keltai pasiūlyti aukščiausius standartus komforto ir visi laive įrenginių jums galėtų svajoti. Geležinkelių riedmenų paslaugos suteiks Jums pramogų per savo keltų kirtimo apie tai, ar jūs keliaujate dieną ar keliaujate naktį. Stena Line Superferries kurie plaukioja šis maršrutas siūlome du restoranai, trys barai, kavinė-baras Borto parduotuvė, interneto kambarių ir net kino.

galite pasirinkti iš kelių skirtingų kabinos tipų, kad atitiktų jūsų poreikius, arba pasirinkti prabanga vieną, jei norite gydyti save

.

Harwich Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DFDS

Harwich International Port, Parkeston, Harwich, Essex, CO12 4SR, United Kingdom

Stena Line

Harwich International Port, Parkeston, Harwich, Essex, CO12 4SR, United Kingdom