Harris keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Harris, taip pat žinomas kaip Harris salos, turi du uostus: Leverburgas, ir Tarbert.

Tarbertas, neturi būti painiojama su Tarbert Loch FYNE dėl Kintrye pusiasalyje, yra salos pietuose, ir siūlo keltų Uig ant Isle of Skye taip pat Lochmaddy, administracinio centro Šiaurės Uist .

Leverburgas yra antras pagal dydį kaimas Harris ir yra pastatytas ant pietinėje saloje ir iš čia galima praeiti šiek tiek keltų kelionę į Berneray ant kaimyninės salos Šiaurės Uist.

galite užsakyti keltai į ir iš Harris paprastai ir lengvai AFerry. Norėdami gauti geresnį supratimą apie turimų paslaugų spektrą, prašome pažvelgti išvykimams lenta žemiau.

  • Harris keltai
  • Harris keltai
  • Harris keltai

Keltai į ir iš Harris

Kaledonijos MacBrayne (CalMac ) keltai a> , veikia daug įvairių laivų. Jei kelionės laikas yra trumpas, pavyzdžiui, iš Leverburgas į Beneray, įrenginiai gali būti ribotas. Priešingu atveju, yra visiškai asortimentą, įskaitant maitinimo įstaigų ir teritorijų mėgautis karšto arba šalto gėrimo arba užsiimti suvenyrų parduotuvės vietoje.


Leverburgas uosto įrenginiai

Leverburgas yra nedidelis nepilotuojamas uosto. Yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė teikiama vietos valdžios institucija 10 metrų nuo terminalo. Nėra taksi, tačiau yra autobusų stotelė 10 metrų nuo terminalo.

Jei keliaujate automobiliu, patartina atvykti bent 10 minučių prieš išvykimą.

Kiti patogumai tualetai, laukimo zonoje ir kūdikio keičiasi plotas.


Tarbert uosto įrenginiai

Tarbertas yra pilotuojamą keltų uosto. Žiemą ji dirba nuo 6 ryto iki 6 val daugumą dienų. Antradieniais ir šeštadieniais ji dirba nuo 9:00 iki 8:00 val ir ketvirtadieniais nuo 9:00 iki 5:00 val. Sekmadieniais ji dirba nuo 8:00 iki 12:00 vidurdienį.

Vasarą ji dirba nuo 6 ryto iki 6 val daugumą dienų. Antradieniais ir ketvirtadieniais ji dirba nuo 9:00 iki 8:00 val. Šeštadieniais, ji dirba nuo 9:00 iki 9:00 val ir sekmadieniais nuo 2:30 val iki 4:30 val.

Jei keliaujate automobiliu, patartina prieš išvykstant atvykti bent 45minutes.

Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė yra numatyta vietos taryba ir yra įsikūręs 30 metrų nuo terminalo. Nėra taksi, tačiau yra autobusų stotelė maždaug už 100 metrų nuo terminalo.

Kiti patogumai tualetą poilsio zona ir kūdikio keičiasi plotas.Apie Harris

Harris būdingas kalnų, giliai jūros lochs, pakrančių salų ir nesugadintas balto smėlio paplūdimiai.

Harris iš tikrųjų dalis vienos salos, sujungtos su Lewis, į šiaurę. Harris taip pat skirstomi į dvi dalis padalintas siaura sausumos juosta žinomas kaip sąsmauka. Iš Harris Šiaurės, taip pat žinomas kaip Šiaurės Harris, ribojasi su Lewis. Šiaurės Harris yra kalnų regione ir iš tikrųjų turi aukščiausią kalną išorinėje Hebridų, ties 799 metrų Clisham. Iš Harris šiaurę vargu apgyvendinta.

Pietų Harris su Tarbert jos centre kontrastuoja su šiaurę. Čia, ypač vakarinėje pakrantėje, jums bus rasti daug nepaliestų, balto smėlio paplūdimiai. Luskentyre ir Scarista paplūdimiai yra laikoma viena iš geriausių paplūdimių Škotijoje.

Bet kas myli Tvirtas lauke ir kvapą gniaužiantį dekoracijos bus tikrai patinka Harris. Kodėl gi ne užsisakyti keltu paprastai ir lengvai internetu šiandien su AFerry