Harbour Bay keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Keltai iš keltų uosto ir uosto Harbor Bay dėl Batamo sala Indonezija, plaukti į ir iš Singapūro Harbourfront uoste su Batam Fast Ferry. Žemiau galite matyti pilną sąrašą išvykimų į visas paskirties vietas ir mūsų geriausių kainų degustatorius.

  • Harbour Bay keltai
  • Harbour Bay keltai
  • Harbour Bay keltai

Apie Harbor Bay

"Harbour Bay yra įsikūręs ant Batamo sala, Indonezija. Saloje yra tik 20km nuo Singapūro Southcoast, suteikiant jai lengvą priėjimą prie Singapūras per kelto. Batamo siūlo lankytojams gražiai aiškūs jūros ir vandens sporto Jums dalyvauti. Uosto Bay rajone diapazonas yra žinomas dėl buriavimui ir aukštos kokybės jūros gėrybių restoranuose.

Jūs galite sugauti iš prieplaukos plukdoma garlaiviu Bay Singapūras Harbour uostas. Galite užsisakyti keltu į arba iš Harbor Bay greitai, pigiai ir lengvai internetu per AFerry.

Keltai į ir iš uosto Bay

Batamo Greitas Keltų veikia greitaeigiai laivai, kiekvienas iš jų įrengta oro kondicionieriumi VIP kambarys, borto kino ir baras, kuriame užkandžiai ir užkandžiai.

Harbour Bay uosto įrenginiai

miestas yra pastatytas aplink keltų terminalo ir apima visus įrenginius jūs galbūt reikia. Daugybė viešbučių, prekybos centras, kuris apima parduotuveje ir kelios kavinės yra prieinami.

Kelionė į Harbor Bay

iš Batamo sala yra tik nedidelis ir automobiliu užtruktų mažiau nei per valandą gauti iš vienos pusės į kitą. Iš viešbučio, mes rekomenduojame arba gauti taksi arba autobusu (Sunlong ar karalius ilgio) į keltų uosto.

Harbour Bay Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas