Hanil Express keltai

Hanil Express
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Hanil Express keltu į Pietų Korėją. AFerry visada turi pigūs kainas Hanil Express keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Hanil Express keltai į Jeju, Chuja ir Vanda. Visiems Hanil Express maršrutų ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Hanil Express grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Hanil Express Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   laive Hanil Express keltai

   Hanil Expresslaivynas sudaro erdvus šiuolaikinių keltų kad sujungti tradicinių keltų ir kruizinių laivų funkcijų prasme jie jie teikia platų įrenginių antra, nė.

   Hanil Expresspaskelbė apie savo planus pristatyti naują greitai keltu, pavadintą Bluenarae, susiejimas Jeju su Vanda, Pietų Jeolla provincijoje. Su greičiu 34 mazgų, ji užima tik 100 minučių važinėti tarp Vanda ir Jeju uostus.


   Ar jums užsisakyti Jeju, Chuju ar Vanda keltu su Hanil Express, esate tikri, kad atsipalaiduoti ir malonus kelionę. Užsisakykite Hanil Express keltu lengvai ir saugiai AFerry.

   video

   Hanil Express YouTube video