Hakodate keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Hakodate su AFerry. Buities paslaugos Japonijoje galima gauti iš Hakodate į Aomoris ir OMA.

Hakodate keltų bendrovių

Keltai į ir iš Hakodate valdo Cugaru Kaikyo Ferry. Kai ieškote keltu į Hakodate, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Hakodate keltų su Cugaru Kaikyo Ferry yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Hakodate bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Hakodate keltai
  • Hakodate keltai
  • Hakodate keltai

Apie Hakodate

Įspūdingi scenos laukia ne iš Mt. viršų Hakodate, ypač naktį, kai visas miestas užsidega. Jūs galite vairuoti iki vasaros mėnesiais kalną (pabaiga balandžio-lapkričio).

Jei norite išbandyti kai vietiniu jūros gėrybės, ryte rinka yra vieta būti. Įlankoje yra šiukšlinas su aukštos kokybės masyvo, vietoje pagautas jūros gėrybių.

Keltai į ir iš Hakodate

Cugaru Kaikyo , turi 3 modernių laivų, kurių kiekvienas specializuojasi prabangos ir komforto parką. Yra įspūdingų paminklų imtis, laive, taip pat ant denio. Moteris keleiviai gali atsipalaiduoti išskirtinis moterų kambaryje, o šunys gali mėgautis panašiai išskirtinę patirtį šunų kambaryje.

Užsisakykite Hakodate keltų šiandien AFerry. Mes siekiame suteikti Jums geriausias kainas Cugaru Kaikyo keltais į ir iš Hakodate.

Hakodate uosto

Hakodate yra pagrindinis uostas Hokkaido pietuose, viena iš pagrindinių salų, kurios sudaro Japonija. Keltai iš Hakodate prijungti Hokkaido saloje su OMA ir Aomoris uostuose, ant Chonsas saloje. Keltai į ir iš Hakodate yra valdomas Cugaru Kaikyo keltai, kurie gali būti užsakytas naudojant AFerry.

Hakodate uosto įrenginiai

Pasibaigus Hakodate uosto rasite turizmo informacijos centras, ir tualeto patalpos, pritaikytos neįgaliesiems.

Kelionė į Hakodate Port

Traukiniu , Hakodate stotis yra ant JR Hakodate Line ir yra už 30 minučių kelio nuo uosto autobusu arba 20 minučių kelio taksi.

Lėktuvu autobusas iš Hakodate oro uosto užtruks apie 50 minučių, o taksi užtruks apie 30 minučių.

Hakodate Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Tsugaru Kaikyo Ferry

Hakodate ferry terminal, 041-0821 Hokkaido, Hakodateshi, Minatocho 3-19-2, Japan