Haines keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Haines yra mažas miestelis JAV valstybės Aliaskoje. Pasigyrimas ištisus metus įdomus visai šeimai, Haines siūlo įspūdingas šuolis, plaustais keliones dėl Chilkat upės, baidarės nuotykius Chilkoot ežero, maloniam reaktyvinis valtis važiuoja, vadovaujasi gamtos vaikšto ir daug daugiau veikloje. Haines sėdi pusiaukelėje žemyn pusiasalio ir keltų paslaugos padeda sumažinti laiko ir vairavimo mylių į Skagway kuri yra toliau nuo pakrantės. Galite užsisakyti Haines keltu su AFerry.

  • Haines keltai
  • Haines keltai
  • Haines keltai

Apie Haines

"Apsuptas snieguotų kalnų ir girių, Haines yra mažas miestelis JAV valstybės Aliaskoje. Įsikūręs Šiaurės Amerikos ilgiausią ir giliausią fiordo krašto, maždaug 70 mylių į šiaurę nuo Juneau, Haines siūlo peizažai ir galimybę išnuomoti savo vidinį nuotykių. Nesvarbu, ar jūs nuspręsite imtis žygis per senovės eglės miške, arba eiti tyrinėti ant plaustais kelionę aplink salą, jums bus prisiminti savo vizito į Haines už metus į priekį.

Haines Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Alaska Marine Highway System

2112 Lutak Rd, Haines, , AK 99827, United States