Haenam Usuyeung keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Galite užsakyti keltai iš Haenam Usuyeung į Jeju su AFerry. Haenam Usuyeung kelto maršrutas yra naudingas ryšys tarp žemyninės Pietų Korėjos ir Jeju saloje. Žiūrėkite žemiau naujausius grafikus ir naudoti užsakymo formą kairėje užsisakyti Haenam Usuyeung keltu su AFerry.

  • Haenam Usuyeung keltai
  • Haenam Usuyeung keltai
  • Haenam Usuyeung keltai

Keltai į ir iš Haenam Usuyeung

"plaukiančius su " SeaWorld Express, , jūs rasite daugybę patogumų, jūsų pramogai ir poilsiui. Pabandykite borto žaidimų kambarys ar karaoke kambarys pramogoms. Jei norite rasti tam tikrus gėrimus, jums patiks bet įmontuotuosius Barai ir restoranai.

AFerry.lt visada turi geriausias kainas keltais į ir iš Haenam Usuyeung. Naudoti užsakymo formą kairėje rasti naujausius pasiūlymus.


Taigi, užsisakyti Haenem Usuyeung keltu paprastai ir saugiai AFerry!

Apie Haenam Usuyeung

Garsiausios atrakcija Haenem Usuyeung yra Myeongnyang memorialinis parkas, kuris yra namo į memorialo salė ir paminklo mūšis.

Haenam Usuyeung Port

Haenam Usueyeung yra pietvakarių pakrantės regionas Pietų Korėjoje. Keltai į Haenam Usuyeung galima gauti iš Jeju sala. Keltai iš Haenam Usuyeung galima užsisakyti lengvai per AFerry.

Kelionė į Haenam Usuyeung

"SeaWorld Express" teikia nemokamą treneris paslaugas tarp Haenam Usuyeung terminalo ir Mokpo stotis, kuri trunka apie 40 minučių. Taip pat yra trenerių Gwang Ju iš terminalo.

Tikrinimas

Maršrutai nuo Haenam Usuyeung yra vidaus, o tai reiškia, check-in procesas yra gana paprasta. Pėdų keleiviai paprašė atvykti į keleivių terminalo ne mažiau kaip 30 minučių iki išvykimo. Keleiviai su transporto priemonių prašoma atvykti į atitinkamą išvykimo vartų bent 2-3 valandas prieš išvykstant bilieto išdavimo ir vežti.

Port Įranga

"uoste galite rasti automobilių stovėjimo aikštelė ir tualetui patalpomis.

Haenem Usuyeung Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

SeaWorld Express Ferries

96, Usuyeongan-gil, Munnae-myeon, Haenam-gun, Jeollanam-do, 536-872, South Korea