Gernsis į St Malo Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimų per savaitę
    1 valandos 55 minutes
    Gauti kainą

Gernsis Saint Malo iki kelto maršrutas jungia Sankt Peter Portas, iš Gernsis sostinėje Normandijos salos į Saint Malo, uostamiesčio Bretanėje į šiaurės vakarų Prancūzijoje. Keltas maršrutas valdo Condor Ferries. Yra iki 7 perėjos per savaitę ir kirtimo laikas yra maždaug 1 valandą ir 55 minučių. Šis maršrutas priima pėdų keleivius ir transporto priemones.


Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Gernsis St Malo keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Gernsis į St Malo. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Gernsis į St Malo maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Gernsis St Malo keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Gernsis į St Malo yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Gernsis

Guernsey klimatas sudaro švelnios žiemos ir vėsios saulėtų vasarų, karščiausi mėnesiai paprastai gali būti rugpjūtį ir rugsėjį vidutinė temperatūra 20 ° C temperatūroje.

sala idealiai tinka sporto mėgėjams ir gamtos mylėtojams, su įvairia veikla, pavyzdžiui, Banglentės, vėjo Banglentės, nardymo, dviračių, jodinėjimas ir daug, daug daugiau.

Apie St Malo

Tai gražus miestas įkurtas 6 amžiuje Velso vienuolių, senosios sutvirtintų miestų, taip pat žinomas kaip Intra muros širdis, tarsi viduramžių labirintą alsuoja mažas parduotuvių ir restoranų. Kiti lankytini objektai yra senovės citadelė, Katedros Sent Vinsentas, pastatytas 12 amžiuje St Malo Château kuris taip pat turi Musée de l'Histoire, Grand Aquarium, pylimai ir daug daugiau