Keltų Gernsis

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Gernsio Maršrutai

Galite imtis keltu į Gernsis nuo Normandijos salos, Anglijoje ir Prancūzijoje. Buities paslaugos Normandijos salos yra prieinama Gernsis iš Džersio ir Sark. Keltai iš Prancūzijos plaukti nuo Carteret, Dielette, Granville ir St Malo Gernsis. Iš Jungtinės Karalystės keltais Gernsis plaukti nuo Poole ir Portsmouth. Vidutinė kaina šį mėnesį £ 320 už automobilį ir du žmonės , dėl grįžimo į populiariąją maršrutu Poole Gernsis.

Buriavimas trukmė

yra keletas perėjos per savaitę, kuri gali būti peržiūrėtas išsamiau žemiau. Buriavimo trukmė pagal Poole-Gernsis yra nuo 3 valandas. Vidutinis kirtimo laikas Jersey-Gernsis iš 1 valandą ir iki 7 valandų dėl Portsmouth-Gernsis paslauga.

Mes lyginame, todėl jūs gaunate geriausią kainą

Kai atlikite paiešką keltu į Gernsis, mes taip pat palyginti panašius maršrutus. Kadangi yra 3 keltų bendrovių, veikiančių ir iš Gernsis, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią buriavimo laiką ir kainą. Kai ieškote keltu į Gernsis, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko, jūs pasirinkote.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Poole - St Peter Port
(Condor Ferries)
461 €
  • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 23 d., sekmadienis
  • Kelionė: 2021 m. liepos 17 d., šeštadienis - 2021 m. liepos 24 d., šeštadienis
  • Automobilis + 2

Specialūs pasiūlymai

  • Keltų Gernsis
  • Keltų Gernsis
  • Keltų Gernsis

Borto savo kelto į Gernsis

Keltai Gernsis kuriuos eksploatuoja Condor Ferries, Meno Sark Pristatymas ir Manche Iles Expressir yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimą. Jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Gernsis bus lengva ir be vargo.

"yra didelis pasirinkimas krėslų, kai keliaujate su Condor Ferries, jums garantuojamas patogų anksto priskirti vietą, foteliuose yra per daug. Plius yra galimybių atnaujinti Ocean Plus ar klubo sėdynėmis, su panoraminiu vaizdu ir privataus baras, kuriame siūlomi užkandžiai ir gėrimai.

Condor s "Commodore Clipper" , burės tarp Jungtinėje Karalystėje, Gernsis ir Džersio, ir jūs galite pasirinkti iš 2, 3 ir 4 krantinės kajutės su vežamos vonios arba bendrais vonios kambariais. Pereiti prie aukštesnės salone su didele priekinėms langą, TV/DVD grotuvas, complimentaray vaisių ir vandens, kaip papildomą gydyti

. .

Gernsio Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Condor Ferries

White Rock, St Peter Port, GY1 2LL, Guernsey

Isle of Sark Shipping

White Rock, St. Peter Port, Guernsey, , GY1 2LN, United Kingdom

Manche Iles Express

White Rock, St Peter Port, GY1 2LL, Guernsey