Grimaldi Lines keltai

Grimaldi Lines
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Grimaldi Lines keltu į Ispaniją, Prancūziją, Tunise, Maroke ir Italijoje įskaitant Sardinijoje. Grimaldi Lines grupė, įkurta 1945 m, priklauso viena iš didžiausių laivynų keltais pasaulyje. Laive jų keltai jums bus daug įrenginių ir paslaugų lygio antra, nė asortimentas. AFerry visada turi pigūs kainas Grimaldi Lines keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Grimaldi Lines keltai į Barseloną, Romą (Civitavecchia), Livorno, Tanger Med, Trieste, Korfu ir daug daugiau. Visiems Grimaldi Lines maršrutų ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Grimaldi Lines grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Pėstiesiems keleiviams reikia užsiregistruoti mažiausiai 60 min.prieš išvykimą, kitiems - 120 min.prieš. Jei jūsų kelionės tikslas Tunisia - 120 min.prieš - pėstiesiems keleiviams, visiems kitiems - 180 min.prieš.

Maršrutai:
36
Trumpiausias pervažiavimas:
Livorno - Olbia
7 valandos
Populiariausias maršrutas:
Livorno - Olbia
Pigiausia:
Olbia - Civitavecchia
62 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 2
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 4 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 11 d., penktadienis

Grimaldi Lines Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Livorno - Olbia
(Grimaldi Lines)
153 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 4 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis - 2020 m. spalio 9 d., penktadienis
 • Automobilis + 2
Civitavecchia - Tunis
(Grimaldi Lines)
121 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 3 d., ketvirtadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 16 d., trečiadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
Tunis - Civitavecchia
(Grimaldi Lines)
76 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 9 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 22 d., antradienis (Vienas kryptis)
 • 1 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)

  Apie valdybos Grimaldi Lines keltais

  "Grimaldi Lines laivynas sudaro šeši didelis ir erdvus šiuolaikinių keltų kad sujungti tradicinių keltų ir kruizinių laivų reiškia, kad jie jie teikia platų įrenginių antra, nė funkcijų. Laive Elektra romų/Barselona , Dzeusas rūmai Katanija Florencia Ikarus rūmai " ir Sorentas , jūs rasite keletą patogių kabinų asortimentą pasirinkti iš kai kurių vonios įranga.

  Taip pat rasite daug holai su patogiomis sėdimomis vietomis, restoranų ir barų ir vaikų žaidimų aikštelės. Daugelis keltais taip pat veikia baseinai vasaros mėnesiais ir kai jūs netgi galite pasilepinti prabanga kurortinis gydymas.


  Ar jums užsisakyti Grimaldi Lines Palermas Tuniso maršrutą, Grimaldi Lines Salernas Palermas keltas, Grimaldi Lines Tanger Med Livornas paslauga ar bet kuris kitas maršrutas iš šio garsaus italų keltų bendrovės esate tikri, kad turite atsipalaiduoti ir malonus kelionę. Užsisakykite Grimaldi Lines keltu lengvai ir saugiai AFerry.

  Tinka Užsakymas Informacinės

  galite užsisakyti katė ar šuo laive Grimaldi Lines keltų su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  Grimaldi Lines suteikia laive būdos naminiams. Atkreipkite dėmesį, kad visi šunys turi nešioti snukis.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės naminių pasą. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.