Grenaa keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Grenaa su AFerry. Keltai į Grenaa, Danijoje, yra iš Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Grenaa iš Varberg.

Grenaa Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Grenaa valdo Stena Line. Kai ieškote keltu į Grenaa, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Kopenhagos, Frederikshavn ir Helsingor padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Grenaa keltai su Stena Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Grenaa bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Grenaa keltai
  • Grenaa keltai
  • Grenaa keltai

Apie Grenaa

Grenaa yra Danijos miestas ir uostas ant Jutlandijos pusiasalyje. Vienas didžiausių komercinių ir pramoninių uostų Danijoje. Ji taip pat apima vienas Kattegats populiariausias jachtų uostų. Į miesto centro Grenaa rasite platų specializuotų parduotuvių ir prekybos centrų. Pietų Grenaa rasite gražių smėlėtų paplūdimių, ypač vasaros mėnesiais. Grenaa paplūdimys yra 5km smėlio paplūdimio ir yra vienas iš Danijos viršų paplūdimiai aplankyti. Srityje taip pat siūlo puikias sąlygas mėgėjų žvejybos ir scuba.

Keltai į ir iš Grenaa

"Stena Line" laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat pasirinkimas komfortabilių en-suite kajutėse.

Su Stena Line jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę savo Grenaa Ferry ir AFerry jūs visada rasite naujausius kainas ir buriavimo informaciją.

Grenaa Port

Grenaa uostas yra žvejybos uostas, taip pat keltų uostas rytinėje Jutlandijos pusiasalio šiaurėje Danijoje. Nuo Grenaa galite užsisakyti keltų į Varberg kaime Švedijoje per AFerry.

Grenaa uosto įrenginiai

Yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė į uosto teritorijos. Parkavimo yra neprižiūrimas.

Kelionė į Grenaa

"iš pietų pasieksite Grenaa per Orhusas ir 15 greitkelio. Pasukite dešinėn ties pirmųjų šviesoforų Grenaau ir sekite šio kelio į perkėlos. Iš Vakarų pasieksite Grenna per Randers ir užmiestyje 16. Grenaa sekti High Street iki keltų terminalo.

Nuo Grenaa Trainstation miesto centre galite keliauti į visų didžiųjų miestų Europoje.

Grenaa Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Stena Line

Faergevej 1, DK-8500, Denmark