Keltai į Graikijos salas

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Yra tiek varžovų jaudulį ir nuotykius šokinėdamas iš salos į salą. Kai išsaugoti milijonierių ar nugaros pakuotojai, keltai dabar padaryti Graikijos salos prieinama visiems. Su AFerry, galite planuoti ir užsisakyti keltų prieš išvykdami.

  Kaip užsisakyti Graikų Island Ferry

  Užsakymo keltu į, iš jos arba per Graikijos salas gali būti ne AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Graikijos salas

  Graikijos salos daugeliui žmonių yra rojus žemėje. Crystal Clear mėlyna vandenyse, smėlėti paplūdimiai ir privačių įlankos. Ir, žinoma, jūs taip pat turite graikų tavernų su šviežių jūros gėrybių ir ouzo. Negali buvę daug lankytojų į Graikijos salas per metus, kad tikisi, kad jų grįžti namo.

  Kai kurie žmonės sako, kad yra apie 6000 Graikijos salų - viskas priklauso nuo to, ką jūs tikėtis, kaip salos ar uolos - tačiau jūs galite pamatyti, kad yra gana daug. Jums nebus nustebintas girdėti, kad su tiek daug salų, Graikija yra viena iš didžiausių keltų rinkų pasaulyje.

  Gone yra dienų, kai sala hopping buvo tik iš rezervo Jet nustatymo turtingas , Keltai dabar padaryti tai galimybė eiti ten, kur norite. Kas daugiau įmonių, pavyzdžiui, Blue Star Ferries ir Seajets vieni iš moderniausių keltų įdėklai, kad jūs kada nors gali patirti tai reiškia, kad keliaujant tarp salų yra šių dienų visada sklandžiai buriavimo